UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No ja bym sobie ten strajk odpuścił i wrócił prędziutko do pracy, bo dziękuje bardzo 50 000 strat każdego dnia? To nie dość, że wyleciałbym z hukiem z roboty, to jeszcze by obciążyli za te straty. I weź tu człowieku już bezrobotny zapłać to teraz, a jeszcze dyrekcja, bo to wiadomo wszyscy się znają, szepnie o mnie gdzie trzeba i w tym mieście nikt mi już nie da roboty. Niby zawód, niby w innym mieście zawsze można, ale właśnie? Tam też pracują ludzie i nie koniecznie byłyby stanowiska wolne i weź się tak człowieku szlajaj przez lata za robotą. lepszy wróbel w garści, czyli nawet i te 2,5 tys zarobku niż gołąb na dachu, czyli te ponad 3000 tysiące.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Różnie to bywa w życiu.(2020-02-18)
  • Walczą o godność ale czasem faktycznie to się nieoplaca tym bardzie że w 2023 najniższa krajowa zapowiadana jest na 4000 brutto i znowu by trzeba było walczyć żeby inflacja tego nie zjadła. Ogólnie popieram ich , za najniższą mają robić i tłuc tyle godzin.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Efektmotyla(2020-02-18)
Reklama