UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niedawno były podwyżki...znów podwyżki? Ile zarabia średnio motorniczy bo myślę, że więcej jak ja w swoim zakładzie pracy. Jestem szwaczka może zabrzmi to egoistyczne, niemniej sądzę, iż zapiedzielam więcej i z mniej A nie robię co roku propagandy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Karina(2020-02-18)
  • 17zl/h brutto!!! I to tylko że wzrosła najniższą krajową bo było 15 z kawałkiem brutto 6 dni zapiepszasz 1 dzień wolnego żeby nie paść 10 godz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Minimum(2020-02-18)
  • @Minimum - Najniższa stawka w TE dla młodych motorniczych to 15.80 brutto /wcześniej 15.40/.
  • @Karina - NO tak, szwaczka odpowiada karnie za cudze życie, wstaje o 2.30 w nocy, w niedzielę i wszystkie święta! Puknij się w łeb durna babo ! Jakie podwyżki ? Kiedy ? Spór zbiorowy mają praktycznie od 2017 r, Jaka propaganda ? Średnio 2600 na rękę. Ale kobiety też mogą być motorniczymi, faktycznie, proszę sobie zmienić pracę na tą lżejszą według Pani ! Jest na to pilne zapotrzebowanie ze strony TE, a wszyscy się bronią i nie ma chętnych, Więc o co chodzi według Pani ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Druga szwaczka(2020-02-18)
Reklama