UWAGA!

Trwają próby przed finałem

Elbląg, Trwają próby przed finałem
(fot. Paweł Serocki)

Trwają próby przed finałem wyborów Miss Ziemi Elbląskiej 2007 i Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2007. Impreza już w sobotę 3 marca w Teatrze Dramatycznym w Elblągu.

Wybory Miss Ziemi Elbląskiej - regionalny etap Wyborów Miss Polski - odbędą się w Elblągu po raz jedenasty, a po raz dziewiąty organizatorem konkursu będzie Agencja Marketingowo-Reklamowa „Lider”.
     W tegorocznym konkursie weźmie udział 12 dorosłych panien i 12 nastolatek wyłonionych w dwóch castingach (przeprowadzono je 7 i 12 grudnia ubiegłego roku). Przewidziane są trzy wyjścia konkursowe, jedno wyjście półfinałowe i jedno finałowe.
     Kandydatki dorosłe w pierwszym wyjściu zaprezentują stroje dzienne firmy Dan Hen Danuty Pigła, w drugim wyjściu kandydatki dorosłe i nastolatki pokażą się w strojach kąpielowych DG Style. W trzecim wyjściu kandydatki pełnoletnie będą w sukniach ślubnych salonu Anna Maria z Elbląga, którego właścicielką jest Bogusława Karpińska, natomiast nastolatki zaprezentują kolekcję Anny Kowalczyk z Braniewa. W gali finałowej kandydatki dorosłe wystąpią w strojach wieczorowych firmy Dan Hen, natomiast nastolatki w strojach zaprojektowanych przez Margaret Bosenko. O fryzury dziewcząt zadbają panie z salonu Ce-Ce, a o wizerunek - salon „Oaza urody”, którego właścicielka jest Karin Liedtke-Paciorkowska.
     Gwiazdami wieczoru będą zespół Mezo i Kasia Wilk.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama