UWAGA!

Trzy lata portElu

Wczoraj Elbląska Gazeta Internetowa portEl skończyła trzy lata.

1 stycznia 2001 roku zamieściliśmy pierwszy tekst w portElu. W ciągu trzech lat w Elbląskiej Gazecie Internetowej ukazało się 8437 artykułów (nie licząc drobiazgów takich, jak kryminałki itp.).
     Szczególnie dumni jesteśmy z faktu stałego przyrostu czytelnictwa (w ciągu ostatniego roku zanotowaliśmy wzrost o blisko 100 proc.) i bardzo dużej liczby komentarzy zamieszczonych przez Czytelników w dziale “..., a moim zdaniem”. Łącznie przez trzy lata w portElu ukazało się 53043 komentarzy, z czego blisko połowa – 25554 – w roku 2003. Za sprawą nowego oprogramowania zwiększyła się także liczba wypowiedzi w starszym od portElu (bo pochodzącym jeszcze ze strony www.elblag.pl) – a obecnie jego dziale – Hyde Parku.
     Staramy się, aby portEl był rzetelną gazetą internetową traktującą o sprawach lokalnych, przy czym uwagę zwracamy również na ważny z racji położenia Elbląga obwód kaliningradzki.
     Niezastąpioną pomocą – czasem jednak także powodem do frustracji – są bardzo dokładnie czytane przez nas wypowiedzi Czytelników, z pomocą których weryfikujemy posiadane przez nas informacje (wiadomo, że nic nie zastąpi relacji świadków zdarzenia), czerpiemy pomysły na kolejne publikacje.
     Cieszymy się także z aktywności Czytelników nadsyłających choćby fotki do prowadzonych przez nas konkursów, czy dla zilustrowania opisywanych wydarzeń.
Maciej Zarecki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Czekalem na konkurencję (www.info.elblag.pl) ale niestety musze jeszcze poczekać...wszystkiego najlepszego
 • Wszystkiego Najlepszego!!! 100 lat - obiektywnie!!!!
 • Czytam Was od ponad 2 lat, tak się składa, że czas ten zbiegł się z osłabieniem innych lokalnych mediów na rynku elbląskim, nad czym nieustannie boleję. Czasem denerwuję się, że artykuły tu są spóźnione lub nieścisłe. Ale są. Dziękuję za wznowienie prasówki, proszę o dalsze i rzetelne informacje o różnych zdarzeniach ( także kulturalnych ) z lokalnej prasy. To Was nie osłabia, a wręcz wzmacnia. Dzięki za informacje sprzed 40 lat. Pokazują one jak w innym miejscu dziś jesteśmy. Nie mówię: w lepszym, mówię: w innym... I zawsze pamiętajcie, że Waszą siłą są wszyscy czytelnicy: i ci bierni, a już szczególnie ci aktywni na forum. Składam gratulacje i życzę powodzenia -----
 • Przyłączam się do życzeń!!! Gratulacje za pomysł i przyjazną witrynę. Niech nam inni zazdroszczą.
 • NO TO CZAS ZE ŻŁOBKA DO PRZEDSZKOLA... GRATULACJE DLA ,,PRZEDSZKOLAKÓW,, POWODZENIA I POCZUCIA PRZYDATNOŚCI , BO PRZECIEŻ CZYTAMY JUŻ TRZY LATA.. SYMPATII CZYTELNIKÓW,SZCZĘŚCIA OD LOSU, SPEŁNIENIA W ,,CYWILNYM,, ŻYCIU I UŚMIECHU NA CODZIEŃ NA PRZEKÓR TRUDNOŚCIOM.
 • Gratulacje dla całego zespołu redakcyjnego i dla Ciebie Maćku. Trzymaj tak dalej. Marcin Pszczółkowski "Nowa Gazeta Malborska"
 • Wszystkiego najlepszego od Waszego ukochanego komentatora ;) ...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  świadek(2004-01-02)
 • Najlepsze życzenia także od tych z zewnątrz -
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zopa Pomorska(2004-01-02)
 • Miało być oczywiście: Zupa, bardziej smacznie -
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zupa Pomorska(2004-01-02)
 • tiaaa... tak jakby skończył się okresGwarancji lub wakacjePodatkowe... noTeraToSiemZacznie ...\~_~/... gratulowaćGratulować PanieMaćku i tylko życzyć, żeby jeszcze lepiej się porteliło*
 • Jesteście potrzebni.bardzo.tylko Wasi cenzorzy lizotyłki UM nie.........powinniście byc niezależni i obiektywni.Powodzenia
 • Najlepsze życzenia dla portEl.pl i wszystkich elbląskich internautów - wyjdźmy z szuwarów, Elbląg nad morze!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bigshu(2004-01-02)
Reklama