UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Przypomnijmy dziś zatem zgromadzonym ten Testament Polski Walczącej, którą tak głoszą i na sztandarach niosą, może się czegoś dowiedzą; polecam zwłaszcza punkty od 8 do 11:) "(. .. ) 8.Uspołecznienie własności wielkokapitalistycznej i zorganizowanie sprawiedliwego podziału dochodu społecznego. 9.Zapewnienie masom pracującym współkierownictwa i kontroli nad całą gospodarką narodową oraz warunków materialnych zabezpieczających byt rodzinie i osobisty rozwój kulturalny. 10.Swoboda walki dla klasy robotniczej o jej prawa w ramach nieskrępowanego ruchu zawodowego. 11.Sprawiedliwe przeprowadzenie reformy rolnej i kontrola narodu nad akcją osiedleńczą na odzyskanych ziemiach zachodnich i w Prusach Wschodnich. (. .. )" całość na zdj. :
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    21
    RobertKoliński(2019-08-01)
  • @RobertKoliński - Adwersarze czekają na przekaz dnia.
  • @RobertKoliński - I co w tym złego?
  • RobertKoliński Ale w czym konkretnie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    RobertKoliński(2019-08-01)
  • @RobertKoliński - We wszystkim. Przytaczasz jakiś dokument, żeby wywołać skandal, a ja się pytam: co w tym złego?
  • RobertKoliński Dobry człowieku, nie wiem w jaki sposób wyczytałeś z mojego tekstu, że uważam postępowe, socjalistyczne, demokratyczne i na wskroś słuszne postulaty ówczesnej PPS i AK (lewicy!) zawarte w tym dokumencie za "coś złego", bo żeby mnie tak Karol Marks do Valhalli nie wpuścił, jeśli coś podobnego przyszłoby mi do głowy. Nie jest również moim celem wywoływanie żadnego skandalu, ale wyłącznie przypomnienie dzisiejszym wycierającym sobie publicznie buzie dziedzictwem tego ruchu jego istoty, stojących za nim idei i ludzkich dążeń oraz demokratycznych postulatów, o których dużo a pusto mówiący na tego rodzaju dętych pogadankach, jak wczorajsza, przedstawiciele kato-burżuazyjnej elity dawno zapomnieli (o ile w ogóle kiedykolwiek mieli świadomość jego postulatów, bo na religii tego się z pewnością nie dowiedzieli). Mała uwaga na przyszłość - jeśli chce się uzyskać precyzyjną odpowiedź, to najlepszym na to sposobem jest zadawanie precyzyjnych pytań, najlepiej pełnym zdaniem;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    RobertKoliński(2019-08-02)
  • @RobertKoliński - ty jesteś chory chłopie, czy coś ci na głowę spadło ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    jaaaaaaaaaaaaaa(2019-08-02)
Reklama