UWAGA!

Tu znajdziesz podwójną przyjemność smaku

 Tu znajdziesz podwójną przyjemność smaku
(fot. Michał Pawłowicz)

Pachnie, smakuje i potrafi oczarować  - taka właśnie jest kuchnia, którą swoim gościom oferuje Restauracja Duet. Jej bogate, a przede wszystkim oryginalne menu zaskoczy każdego, komu wydaje się, że to, co bliskie jest nudne.

Restauracja Duet to miejsce, w którym znajdziesz cały bukiet smaków i aromatów. Sięga po to, co najlepsze w dwóch kuchniach - polskiej oraz litewskiej. Stawia na jakość, ale i niebanalne połączenia. Zwłaszcza, że w jej tworzeniu pomagała Ewa Olejniczak, szefowa kuchni sopockiego Sheratonu, osoba, którą szkolił sam mistrz Kurt Scheller.
      
       Powrót do źródeł
      
Kuchnia polska to lata tradycji, bogata przeszłość i mnóstwo inspiracji. Restauracja Duet dowodzi, że rodzime dania nie muszą być tłuste, ciężkostrawne i opatrzone. W menu można zatem znaleźć wyjątkowe carpaccio z kaczki, jest tatar ze śledzia, rosół wołowy albo ryba, która ostatnio hitem wdarła się do restauracyjnych kuchni, czyli karmazyn. W Restauracji Duet znajdziesz ją w sąsiedztwie zielonego groszku, dynii, ziemniaków oraz sosu rakowego. Sa przekąski ciepłe i zimne, dania główne, ale i desery. Kucharze nie zapomnieli również o najmłodszych - specjalnie dla nich przygotowano trzy dania dostosowane do delikatnych podniebień maluchów, smaczne i kolorowe.
      
       Wydobyć to, co najlepsze

       Kuchnia litewska to nie tylko kołduny albo kindziuk. To bogata oferta smaków, które na zawsze zostają w pamięci. Restauracja Duet swoim gościom gotuje potrawy, które niejednego zaskoczą. Można więc tam znaleźć zupę cebulową ze śledziem, kruche, delikatne, a jednocześnie wyraziste tradycyjne wędliny, duszoną jagnięcinę czy galantynę z kurczaka ze śliwkami. Są zeppeliny podawane w różnych wariacjach oraz deser. Palce lizać!

  Tu znajdziesz podwójną przyjemność smaku
(fot. Michał Pawłowicz)


      

Restauracja Duet
       ul. Stary Rynek 63-64 
       (tuż przy Bramie Targowej)
      
       Godziny otwarcia:

       Od niedzieli do czwartku:
       Od godz. 12 do 22
      
       Od piątku do soboty:
       Od godz. 12 do 24
      
       Nr tel: 533 105 643

      
      
-----------Reklama---------
      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie