UWAGA!

Turystyka - nasza przyszłość?

W siedzibie Stowarzyszenia Gmin RP Euroregionu Bałtyk w Elblągu odbyły się warsztaty na temat "Tworzenia lokalnego produktu turystycznego".

W warsztatach uczestniczyli przedstawiciele gmin członkowskich Stowarzyszenia m.in. z województwa warmińsko – mazurskiego.
     - Głównym celem tych spotkań jest twórcza praca ludzi odpowiedzialnych w swoich gminach za promocję i rozwój turystyki. W czasie dyskusji i pracy w zespołach próbujemy uświadomić sobie co jest atrakcją turystyczną na danym terenie, jakie dobra i usługi są z tym związane - mówi Regina Czymbor z Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej i Turystycznej, współorganizatorka szkolenia. - Elbląg i jego okolice są niezwykle atrakcyjnym miejscem dla potencjalnych turystów. Naszą dumą jest z pewnością Kanał Elbląski, szlak mennonitów i urządzenia hydrotechniczne na Żuławach, park krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej.
     Warsztaty prowadził ekspert z dziedziny turystyki - Michał Bucholz, realizator projektu "Twoja szansa w turystyce" przewidzianego dla województwa warmińsko - mazurskiego.
     - Kolejne spotkania będą poświęcone promocji i sprzedaży produktów turystycznych, czyli kluczowym zagadnieniom dla rozwoju turystyki w naszym regionie - dodaje Regina Czymbor.
DD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • "próbujemy uświadomić sobie co jest atrakcją turystyczną na danym terenie"... slusznie i naukowo - rzeczywiście trzeba zacząć od siebie ~_~
 • rwel - zastanowilo mnie bardzo to samo zdanie! To brzmi, jak przeznanie sie do faktu, iz do tej pory nikt nie byl swiadom tych atrakcji ! I w tym caly sek!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Alicja(2004-02-02)
 • Naszą dumą są nasi operatorzy rzeczywistości, którzy co roku odkrywają prawdy oczywiste i budzą sie gdzieś w okolicy wiosny, aby dziarsko wkroczyć w nowy roczek. Brzemienny w dobitne hasła (w czyny - nie koniecznie) i rozlegle, a zarazem obiecujące perspektywy. Rwelu i Alicjo - czujecie ten klimat chciejstwa ponad wszystko?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2004-02-02)
 • taaa - na nowo trzeba odkrywać .... Amerykę?
 • ta cała Elblaska informacja turystyczna wraz z centrum inf europejskiej to jedna wielka pomylka. ktos po prostu przejada ciezko zarobione pieniadze innych ludzi i nic nie dajac w zamian. masakra wiecej takich instytucji a na pewno nasz kraj bedzie przezywal rozkwit gospodarczy. i po co udawac ze cos sie robi jak to wszystko tylko pozory. lepiej pieniadze przeznaczone na tego typu instytucje przeznaczyc na jakies posilki dla biednych!!!!
Reklama