UWAGA!

Twórcze ferie

Elbląg, Podczas zimowych ferii najmłodsi elblążanie będą mogli skorzystać z "twórczej" oferty Światowida
Podczas zimowych ferii najmłodsi elblążanie będą mogli skorzystać z "twórczej" oferty Światowida (fot. nadesłane)

Formy przestrzenne z drutu i papieru, ceramiczne ozdoby, aplikacje na deskach, papier - mache, malarstwo, formy użytkowe z papieru - to propozycje technik, które będą rozwijane na zajęciach plastycznych zorganizowanych przez CSE Światowid w czasie zimowych ferii.

Zajęcia prowadzone przez Ewę Bednarską - Siwilewicz w dniach: 26, 27, 28 stycznia i 4 lutego, w pracowni plastycznej CSE Światowid w pok. 46, odbędą się w godzinach: 11 - 13. Techniki wykorzystane podczas zajęć to formy przestrzenne z drutu, papieru, ceramiczne ozdoby, aplikacje na deskach.
       - W czasie zajęć uczestnik obserwuje, doświadcza możliwości zastosowania różnych technik i narzędzi, projektuje własną działalność twórczą, komponuje i projektuje, poznaje możliwość wykorzystania materiałów znajdujących się w pracowni - mówi Ewa Bednarska - Siwilewicz, instruktor plastyki CSE Światowid.
       Program skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 9-18 lat.
       Zajęcia z Heleną Wojciechowską odbędą się 25 stycznia oraz 2, 3 i 4 lutego, w godzinach 11 - 13, w pracowni plastycznej CSE Światowid, w pok. 45. Techniki, które będą stosowane w trakcie zajęć to: papier - mache, malarstwo, formy użytkowe z papieru. Są to zajęcia plastyczne skierowane do młodszych dzieci, w wieku 9 - 13 lat.
       Odbędą się również zajęcia dla młodzieży niepełnosprawnej w ramach Programu „Twórcza Terapia". Ich termin to: 23 stycznia i 6 lutego, o godz. 11.
       W sprawie dodatkowych informacji i zapisów na zajęcia należy się kontaktować z Teresą Miłoszewską, pod nr tel. 55 611-20-65.
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama