UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 90% procent komentarzy to jad, który wyzwolił z ludzi mały człowiek. Zamordowano człowieka bez wyroku, bez sądu, bez prawa do obrony, bez przedstawienia dowodów winy. .. to samosąd. A tu na forum prawie wszyscy już wiedzą że był winny i że nie należy wspominać śmierci człowieka którego zabito. Jak czytam te komentarze, to odnoszę wrażenie że jeżeli był zwolennikiem partii innej iż PIS a popełniał chyba jakieś przestępstwa, to nie należy się współczucie i pamięć po tragicznej śmierci. Człowiek który miał rodzinę, dzieci, rodziców, żył jak każdy z nas - oddychał. śmiał się, żartował, czuł radość. .. Empatia, a w przypadku katolików - miłosierdzie. Ludzie !!!!! to był człowiek taki jak każdy z nas, to tak ciężko sobie wyobrazić ludzką tragedię ????
  • Nie porównuj adamowicza do wszystkich on żył w innym świecie od razu widać jak go pan bardzo broni szkoda tylko że nie zdążyli go rozliczyć z majątku jaki posiadał ale nic straconego majątek przeszedł na rodzinę a Polacy niektórzy nie róbcie z niego męczennika cyrk i żenada
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    8
    Zgelblag (2020-01-12)
  • @jun - zbijanie kapitalu politycznego na czyjejs smierci jest ok
  • A kto go widział martwego??? nooo łapka w górę. Bo że nie żyje to i ja, ,słyszałem''ale tylko słyszałem. .. .nic ponad to
  • razem z Kulczykiem pija wodke w niebie a my tu w piekle udajemy ze tak jest
  • "A kto go widział martwego???"- A Lecha też nikt nie widział, też pewno żyje. Rozumem sięgasz dna, waść.
  • ma dubla Jarosława
  • Pisowiec, można sięgnąć niżej no może kibol.
Reklama