UWAGA!

Uczennice III LO otrzymały nagrody od marszałka

 Elbląg, Uczennice III LO otrzymały nagrody od marszałka
fot. nadesłana

Spotkanie odbyło się dzisiaj (19 maja) w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie. Nagrody z rąk Marszałka Gustawa Marka Brzezina odebrali licealiści z Elbląga i Pisza, którzy zajęli odpowiednio I i II miejsce w konkursie „Ja – Obywatel Unii Europejskiej”.

W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyły uczennice III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Elblągu – Monika Oleszczuk, Weronika Przygoda i Marlena Tomczyk, które za zajęcie I miejsca wyjadą do Brukseli.
       Laureaci II nagrody z Zespołu Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcącego im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu – Kacper Jermacz, Alicja Kozicka i Michał Krom otrzymali sprzęt sportowy. Uczniom towarzyszyli ich wychowawcy.
       Tegoroczną, trzecią edycję konkursu samorząd województwa zorganizował wspólnie z Instytutem Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Konkurs skierowany był do uczniów I i II klas szkół ponadgimnazjalnych. Trzyosobowy zespół miał za zadanie przygotować krótki film promujący wiedzę o UE oraz zachęcający do kształtowania społeczeństwa obywatelskiego w UE.
      
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama