UWAGA!

Uczniowie głosujcie – czekają nagrody!

Stowarzyszenie „Jantar” oraz centrum kultury „Światowid” zachęcają wszystkie klasy elbląskich szkół do udziału w konkursie „Warto być za!” i głosowania na projekt „Wsi spokojna, wsi wesoła”. Uczniowie mogą nie tylko pomóc dzieciom z obszarów wiejskich, ale również wygrać nagrody.

Przypomnijmy – projekt „Wsi spokojna, wsi wesoła” został zgłoszony przez Stowarzyszenie „Jantar” do konkursu „Warto być za!” ogłoszonego przez Kompanię Piwowarską. Będzie walczyć z 15 innymi projektami z całej Polski w finale ogólnopolskiego konkursu. By elbląski projekt otrzymał dofinansowanie w wysokości 100 tys. zł musi otrzymać tak dużo głosów, by znaleźć się w pierwsze trójce spośród 6 finałowych miast w tej kategorii konkursowej.
     Są różne sposoby by zagłosować. Pierwszym jest sms o treści WARTO11 na nr 7138. Swój głos można też oddać poprzez stronę internetową - wystarczy kliknąć na stronie http://warto.eu/fundacja_jantar.php?glos=11, albo za pomocą kuponu, który pojawi się w „Dzienniku Elbląskim” w wydaniach z 21 i 23 listopada oraz w bezpłatnej gazecie „Nasz Elbląg” - 22 listopada.
     Organizatorzy apelują także do szkół, instytucji i zakładów pracy i zachęcają do udziału w konkursie dla szkół.
     - Zasady konkursu są bardzo proste, a klasa, która okaże się najlepsza w zbieraniu kuponów zdobędzie bezpłatne zaproszenie do kina „Światowid” na film zatytułowany „Piraci z Karaibów. Na końcu świata” - przekonuje Jędrzej Rusiński, autor projektu.- Poza nagrodą w postaci biletu, pamiętajcie, że pomagacie dzieciom z terenów wiejskich, a poczucie, że jesteście potrzebni też jest nagrodą.
     Wszystkie klasy, które zdecydują się wziąć udział w konkursie muszą uzbierać jak najwięcej kuponów do głosowania na finałowe projekty biorące udział w konkursie „Warto być za!”, które zamieszczone będą w „Dzienniku Elbląskim” i w bezpłatnym tygodniku „Nasz Elbląg”.
     Po zebraniu kuponów przedstawiciele klas powinni przynieść je do „Światowida” do pokoju 38 nie później niż do 23 listopada do godziny 16.30. Jeszcze tego samego dnia wyniki konkursu sprawdzić będzie można na stronie www.swiatowid.elblag.pl , a zwycięskie klasy, czyli te które kuponów dostarczyły najwięcej, 27 listopada zostaną zaproszone na godzinę 9 do kina na projekcję filmu.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama