UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szanowny redaktorze. .. proszę miec na względzie stan faktyczny. .. jedna osoba, jadąca samochodem i uderzająca w drzewo, nie czyniąc przy tym żadnych szkód innym uczestnikom ruchu, nie powoduje wypadku. .. prawnie określane jest to jako zdarzenie drogowe. .. może ono mieć co najwyżej charakter kolizji. .. i choć ówczesny świat przypisuje pojęciom nieprawidłowe sygnały, to jednak warto, żeby przekaziciele informacji robili to rzetelnie i przy tym też edukowali społeczeństwo. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    11
    Cogitans(2020-06-08)
  • @Cogitans - Szanowny Panie Kierowco, stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym podlega karze grzywny. Jak już tak Szanowny Pan tu z strony prawnej chce ten temat interpretować. Wystarczy włączyć myślenie, drzewa nie są z gumy, a życie to nie gra i nie wczytasz zapisu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Czytelnik122e(2020-06-08)
  • @Czytelnik122e - Zagrożenie. .. kara grzywny. .. wszystko w porządku. .. nie mniej jednak wypadek, to nie kara grzywny. .. a rozprawa sądowa. .. kolizja. .. mandat. .. widać różnicę? Czy może jeszcze bardziej trzeba wytłuścić?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Cogitans(2020-06-08)
  • @Cogitans - Człowieku przestań się wybielać. Odwaliłeś, ciesz się że tak to sie skończyło, trzeba było mieć jaja i zostać na miejscu i tam się tłumaczyć. Teraz na portelu będziesz swoje mądrości prawił? Poczytaj sobie kodeks wykroczeń. Powodzenia na komendzie. Tam możesz błyszczeć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Czytelnik122e(2020-06-08)
  • @Czytelnik122e - Jak ktoś walnął sam w drzewo i nic mu się nie stało, to wg mnie powinna to być prywatna sprawa tego kogoś.
  • Masz tutaj rację. .. Ale to niestety nie to państwo. .. tu nawet za oddanie moczu na prywatnej posesji możesz zostać ukarany mandatem. .. a co dopiero za rozwalenie własnego samochodu. .. na państwowym drzewie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Cogitans(2020-06-09)
  • @Czytelnik122e - @Czytelnik122e - skończyły się już argumenty merytoryczne? Więc. .. przypisanie czynu dla osoby, o której nie masz zielonego pojęcia. .. ot cała logika i sztuka argumentowania naszego narodu. .. pewnie gdybyśmy mieli rozmawiać na żywo, to kolejnym etapem byłoby zwyzywanie mnie i w końcu dostalbym w pysk. .. bo przecież brak argumentu uruchamia argument siły. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Cogitans(2020-06-09)
  • @Cogitans - zniszczyles drzewo musisz zaplacic.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Dobrze poinformowany(2020-06-09)
  • @Cogitans - No właśnie, bo w Polsce panuje socjalizm i tylko chcą się wtrącać w prywatne sprawy ludzi i ustawiać im jak ma wyglądać ich życie, zero prywatności i świat jak w, ,Roku 1984"Orwella.
  • Na nieszczęście. .. ten socjalizm większości odpowiada. .. :(i to jest smutne. .. :(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Cogitans(2020-06-09)
  • @Cogitans - Argumenty są ale równie dobrze mogę prowadzić dialog z tym drzewem, chyba nawet było by lepszym rozmówcą. Może powiem wprost - droga jest publiczna więc stosuje się kodeks ruchu drogowego, tu kierowca stworzył zagrożenie dla innych, więc stosuje się odpowiednią karę. Na swoim podwórku może robić co chce, nawet dachować każdego dnia, ale jak się prowadzi auto na publicznej drodze to trzeba używać rozumu. A jak już noga się powinie to trzeba brać odpowiedzialność. Dla mnie temat do zamknięcia, bo raczej dla Ciebie nie do pojęcia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Czytelnik122e(2020-06-09)
  • @Czytelnik122e - Absolutnie zgadzam się z Tobą !!! A tego @Cogitans możecie zapomnieć, wielki mądrala a pusty łeb !
  • @Czytelnik122e - Dość skrzętnie zmieniłeś temat. .. Mój wpis dotyczył nieprawidłowej kwalifikacji zdarzenia drogowego, dokonanej przez autora artykułu, a nie kwestii odpowiedzialności za popełnione wykroczenie lub przestępstwo. I tylko o to chodzi, żeby jednak ludzi informować rzetelnie, a nie "bo mi się tak wydaje". Ty zakwestionowałeś to, na co ja podałem argumenty odpierające, na co z Twojej strony poszedł jedynie wpis zmieniający temat. Brak zasad logiki, brak zasad retoryki, brak dialogu, a jedynie bełkot - tylko tak się da określić ten styl prowadzenia dyskusji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Cogitans(2020-06-10)
  • @funik - Oj. .. chciałbyś mieć taki pusty łeb, jak ja. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Cogitans(2020-06-10)
Reklama