UWAGA!

Uderzył w drzewo, wpadł do rowu z wodą i... uciekł (aktualizacja)

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 79
  komentarzy
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (inne)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
 Elbląg, Uderzył w drzewo, wpadł do rowu z wodą i... uciekł (aktualizacja)
fot.Michał Skroboszewski

Dziś (8 czerwca) po godz. 18 w miejscowości Żurawiec doszło do wypadku drogowego. Mężczyzna kierujący volkswagenem uderzył w drzewo i auto wpadło do rowu wypełnionego wodą. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia, ale szybko został zatrzymany przez policję.  Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, mężczyzna jechał z nadmierną prędkością. Bezpośrednio przed zdarzeniem wyprzedzał pojazd, który jechał prawidłowo w tym samym kierunku. Kierowca volkswagena stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo po lewej stronie jezdni. Samochód wpadł do głębokiego rowu wypełnionego wodą.

Zdarzenie zgłosiła osoba wyprzedzana wcześniej przez kierowcę volkswagena, który nie czekał na przyjazd służb ratowniczych i oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności tego wydarzenia.

W miejscu zdarzenia przez około dwie godziny ruch odbywał się wahadłowo.

 

Aktualizacja z wtorku, 9 czerwca: Policjanci odnaleźli kierowcę volkswagena. Okazało się, że był... poszukiwany do odbycia kary więzienia. - Policjanci, którzy przyjechali na miejsce sprawdzali okolice w poszukiwaniu mężczyzny. W pewnym momencie zauważyli jadącą karetkę pogotowia. Jak się okazało została ona wezwana do anonimowego mężczyzny, który miał się uskarżać na „bóle nóg”. Policjanci pojechali za karetką i jak się okazało przeczucie było dobre. Pogotowie wezwał 23-latek, który kierował wcześniej wspomnianym volkswagenem. Mężczyzna został zbadany. Nie miał obrażeń poza potłuczeniami. Okazało się jednak, że to nie koniec historii. Po sprawdzeniu 23-latka w policyjnej bazie okazało się, że jest on poszukiwany. Ma do odbycia 6-miesięczną karę pozbawienia wolności. Po dokładnych badaniach został przewieziony do policyjnego aresztu - informuje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. 

ms

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama