UWAGA!

Urzędnicy kontra strażacy

To może być ciekawe wydarzenie. W niedzielę 10 stycznia w samo południe w Centrum Sportowo-Biznesowym przy Al. Grunwaldzkiej rozpocznie się mecz halowej piłki nożnej pomiędzy Strażą Pożarną a Urzędnikami Miejskimi. Okazją do sportowego spotkania jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Mecz będzie trwał 30 minut ( 2x15min.), a gra toczyć się będzie przy pięciu zawodnikach w polu plus bramkarz.
       Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.
      
       Składy drużyn
       Straż Pożarna: Tomasz Świniarski - Komendant Miejski PSP; Ryszard Baran - Zastępca Komendanta Miejskiego PSP; Tomasz Malesiński - Dowódca Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Nr 1; Przemysław Siagło - Kierownik Sekcji Kontrolno – Rozpoznawczej; Jan Skawroń - Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Nr 2; Mariusz Warda - Dowódca Zmiany; Andrzej Werecik - specjalista ds. odnowy biologicznej po długotrwałych działaniach ratowniczo – gaśniczych; Bogdan Wojtas - starszy ratownik w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej Nr 1 oraz starsi ratownicy w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej Nr 2 - Robert Bojanowski i Krzysztof Giżycki.
      
       Urzędnicy: Robert Falkenberg - Radny Rady Miejskiej; Rafał Kućmański - Naczelnik Wydziału Strategii i Funduszy Unijnych; Marek Burkhardt - Naczelnik Wydziału Sportu; Arkadiusz Burczyk - Dyrektor PDiM Sp. z o.o.; Andrzej Korpacki - z-ca Naczelnika Wydziału Sportu; Marcin Nowokrzewski - Kierownik Wydziału - Straż Miejska; Piotr Szałkowski - Straż Miejska; Arkadiusz Zgliński - Biuro Promocji Miasta; Jacek Trawczyński - Referat Informatyki.
      
       Tego samego dnia od godz. 8.30 do 17 odbywać się będzie I Międzywojewódzki Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2000.
      
RF
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • kogo to obchodzi? bierzcie sie do roboty nieroby a nie se za publiczne pieniadze igrzyska urzadzacie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ArnoldUPR(2010-01-07)
 • Najlepiej siedzieć przed komputerem i jak każdy malkontent z UPR miec receptę na wszystkie bolączki. Za jaką kasę publiczną? Koszt wynajęcia hali na 30 min. to jakieś 50zł, zobacz cennik na stronie centrum! Przecież to mecz będzie podczas kwesty, czyli działanie jak najbardziej wzorowe jeżeli przy tym kasę zbiorą wspólnie dla dzieciaków. Wszystkie inicjatywy tego dnia mają szczytny cel i tak ma być, w pełni to popieram. Ty natomiast malkontencie z UPR siedz dalej przed komputerem zajadaj chipsy i uprawiaj swój jedyny sport czyli dochodzenie pomiędzy komputerem a TV. Super sprawa taki mecz - Straż Pożarna mam nadzieję, że pokaże kto jest lepszy!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  strażakSAM(2010-01-07)
 • To spotkanie odbędzie się w ramach turnieju jako mecz pokazowy. Turniej organizuje Olimpia Elbląg rocznik 2000.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  miastowy(2010-01-07)
 • Ty strażaksam!!!Niech się właściwie szkolą to nie będą dawać ciała podczas działań-patrz rozpi. .. .. podczas ostatniego zalania elblążkowa. Koniec z reklamą własnych tyłków. Tfuuuuu
 • pretensje o deszcz to do tego co odpowiada za opady
 • robice se po robocie co chcecie tylko po co ten lans? gdyby to grala reprezentacja Brazylii to rozumiem ale wasze umiejetnosci sa raczej zerowe
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ArnoldUPR(2010-01-08)
 • moim zdaniem świetna sprawa, taki turniej dla ludzi w tym wieku to była by super sprawa w Elblągu, przecież większość z tych ludzi gra często w piłkę, zobaczcie na stronie ELH, kilku ze straży np. gra z nami w pierwszej lidze, również strażnicy miejscy grają w ELH w Super lidze, spotkanie może być bardzo ciekawe, super sprawa że ludziom po 30-tce chce się uprawiać jakikolwiek sport niż siedzieć przed telewizorem. Tobie Arnold to chyba żal d. .. ściska że innym się chce a ty tylko najwyżej 4x100 z ogórkiem kiszonym w tle uprawiasz. Więcej takich zawodów! W Gdańsku, w którym długo mieszkałem, bardzo często organizowane są takie turnieje to naprawdę super sprawa i myslę, że ten mecz to preludium do czegoś większego, moja firma chętnie by pograła w czymś takim! Dzieciaki mają gdzie trenować i z kim rywalizować a nam "starym" zostaje tylko czasem pograć we własnym gronie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  piinioo(2010-01-08)
 • 08.01.10 pozar budynku na rogu Bema i Czolgistow
 • To fenomenalnie. .. Ale może zamiast kopać piłkę urzędnicy powiedzą, kiedy ruszą prace na Skrzydlatej?
 • Sam pomysł godny pochwały, tym bardziej, że organizowany przy okazji turnieju maluchów. Szkoda tylko, że np. ja (jako urzędnik) dowiaduję się o tym, że składy są już ustalone i mecz praktycznie za dwa dni. Jeśli już kompletujecie drużynę, to warto byłoby poinformowac o tym odpowiednio wcześniej i zrobić do niej jakiś nabór (np. na zasadzie zapisów chętnych osób, które ewentualnie można byłoby zweryfikować jako te pracujące w urzędach). A tak spotyka się grupka znajomych starszych pewnie Panów i po cichu sobie drużynę organizują, a na trzy dni przed faktem podają skład. Pokopałbym sobie, ale widocznie ktoś się boi, że liczba chętnych przekroczyłaby liczbę strojów do gry :/ Pozdrawiam Panów tylko i wyłącznie z Urzędu Miejskiego i Rady, bo być może w Ich opinii innych urzędów w tym mieście nie ma.
 • już po meczu, niestety Straż Pożarna przegrała 1:3 z Urzędnikami, :)
 • czy ktoś nagrywał ten mecz? jeśli tak to proszę o sygnał, z góry dzięki
Reklama