UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kto kupił tą bajkę, że auto odmówiło posłuszeństwa? Daje sobie głowę uciąć, że zapieprzał ile fabryka dała, a teraz udaje. .. Co będzie następne? Pies wybiegł na drogę i aby uniknąć zderzenia wjechał w drzewo? Po prostu powiedzmy sobie szczerze, że chorzy psychicznie swoje kompleksy wyładowują na drodze i każdy kto ma prawo jazdy to potwierdzi, że na Polskich drocgach jest co raz gorzej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    32
    Dramat(2021-01-11)
  • @Dramat - Jest coraz lepiej, bo samochodów jest kilka razy więcej jak w latach 90,a wypadków przy zwiększonym natężeniu ruchu kilka razy mniej jak w latach 90.
  • @ Gość przecież ze statystyk jasno wynika, że jest co raz więcej wypadków na przejechane 1 mln kilomoetwo wiec skąd masz te brednie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Gosc99(2021-01-11)
  • @Dramat - Niekoniecznie. Mi kiedyś na zakręcie zablokowała się kierownica! Całe szczęście zakręt był ostry to prędkość była niska i zdążyłem wyhamować. Odblokowała się dopiero po przekręceniu stacyjki.
  • Jeśli ktoś zna działanie i budowę mechanizmu blokującego kierownicę to wie że to jest nie możliwe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    8
    elektromechanik(2021-01-11)
  • @Gosc99 - Jakich więcej? W latach 90 na drogach ginęło nawet po 7 tys. osób rocznie, a ile mniej było samochodów, a teraz jest ok 30 milionów samochodów w naszym kraju i ginie poniżej 3 tys. , a w 1990 było 9 milionów samochodów.
  • @elektromechanik - A jeśli ktoś wie jeszcze, że poza mechanizmem blokującym kierownice istnieje cały układ sterowania kołami (drążki kierownicze i i ich końcówki, tzw. maglownica)to wie, że któryś z tych elementów mógł być już na tyle zużyty, że odmówił w danym momencie posłuszeństwa. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Cogitans(2021-01-11)
  • @Cogitans - A wiesz od czego jest diagnosta i coroczne badanie na Stacji Kontroli Pojazdów. Ciekawe kiedy wykonane i gdzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Anonimek1(2021-01-11)
  • @Cogitans - Mowa była tylko i wyłącznie o blokadzie stacyjki czyli blokadzie kierownicy bo któryś tam napisał że zablokowała sę kierownica w czasie jazdy i musiał odblokowac wyłączając i włączając zapłon. Absurd.
  • @Dramat - Zapomniał jeszcze dodać że hamulce wysiadły
  • @Anonimek1 - A widziałeś kiedyś diagnostę, który sprawdza przekładnię kierowniczą? W niektórych samochodach przekładnie hydrauliczne ulegają uszkodzeniu w taki sposób, że blokują się (wyciera się w środku ślimak odpowiadający za skręcenie). .. czasem objawem jest, że podczas postoju kierownica delikatnie się blokuje i przy mocniejszym ruchu odblokowuje się. .. a czasem nie ma takiego objawu. .. zatem nikt nie jest w stanie tego sprawdzić. .. a konia z rzędem temu, kto wymienia magiel w sytuacji, gdy są jedynie luzy delikatnie wyczuwalne. .. i nie chodzi tu obronę sprawcy kolizji, ale o rzetelne spojrzenie i wskazanie, że oskarżanie człowieka o nadmierną prędkość może być całkowicie niezgodne z prawdą. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Cogitans(2021-01-12)
  • @Cogitans - Znasz sytuację, żeby zablokowała się kierownica podczas jazdy ? Pracuję jako mechanik i nigdy z taką się nie spotkałem, co innego pęknięcie wahacza, wypadnięcie swożnia, pęknięcie przewodów od wspomagania, przewodów od układu hamulcowego itd. , ale nigdy się nie spotkałem ani nie słyszałem o zablokowanej kolumnie kierownicy podczas jazdy. Dlatego napisałem, że warto się przyjrzeć kto i kiedy wykonał przegląd, bo nie od dziś wiadomo, że mazdy z tamtych lat to korozję potrafią mieć WSZĘDZIE !!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Anonimek1(2021-01-12)
  • @Dramat - Jesteś pewno jedną z tych osób. Wypadek i tyle. .. Po co te komentarze z du*y wzięte o chorych psychicznie itp. co bez skazy jesteś ?? No na pewno. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Rokokoko(2021-01-12)
Reklama