UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Kto kupił tą bajkę, że auto odmówiło posłuszeństwa? Daje sobie głowę uciąć, że zapieprzał ile fabryka dała, a teraz udaje. .. Co będzie następne? Pies wybiegł na drogę i aby uniknąć zderzenia wjechał w drzewo? Po prostu powiedzmy sobie szczerze, że chorzy psychicznie swoje kompleksy wyładowują na drodze i każdy kto ma prawo jazdy to potwierdzi, że na Polskich drocgach jest co raz gorzej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  33
  32
  Dramat(2021-01-11)
 • @Dramat - Jest coraz lepiej, bo samochodów jest kilka razy więcej jak w latach 90,a wypadków przy zwiększonym natężeniu ruchu kilka razy mniej jak w latach 90.
 • @ Gość przecież ze statystyk jasno wynika, że jest co raz więcej wypadków na przejechane 1 mln kilomoetwo wiec skąd masz te brednie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  4
  Gosc99(2021-01-11)
 • @Dramat - Niekoniecznie. Mi kiedyś na zakręcie zablokowała się kierownica! Całe szczęście zakręt był ostry to prędkość była niska i zdążyłem wyhamować. Odblokowała się dopiero po przekręceniu stacyjki.
 • Jeśli ktoś zna działanie i budowę mechanizmu blokującego kierownicę to wie że to jest nie możliwe.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  8
  elektromechanik(2021-01-11)
 • @Gosc99 - Jakich więcej? W latach 90 na drogach ginęło nawet po 7 tys. osób rocznie, a ile mniej było samochodów, a teraz jest ok 30 milionów samochodów w naszym kraju i ginie poniżej 3 tys. , a w 1990 było 9 milionów samochodów.
 • @elektromechanik - A jeśli ktoś wie jeszcze, że poza mechanizmem blokującym kierownice istnieje cały układ sterowania kołami (drążki kierownicze i i ich końcówki, tzw. maglownica)to wie, że któryś z tych elementów mógł być już na tyle zużyty, że odmówił w danym momencie posłuszeństwa. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Cogitans(2021-01-11)
 • @Cogitans - A wiesz od czego jest diagnosta i coroczne badanie na Stacji Kontroli Pojazdów. Ciekawe kiedy wykonane i gdzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  4
  Anonimek1(2021-01-11)
 • @Cogitans - Mowa była tylko i wyłącznie o blokadzie stacyjki czyli blokadzie kierownicy bo któryś tam napisał że zablokowała sę kierownica w czasie jazdy i musiał odblokowac wyłączając i włączając zapłon. Absurd.
 • @Dramat - Zapomniał jeszcze dodać że hamulce wysiadły
 • @Anonimek1 - A widziałeś kiedyś diagnostę, który sprawdza przekładnię kierowniczą? W niektórych samochodach przekładnie hydrauliczne ulegają uszkodzeniu w taki sposób, że blokują się (wyciera się w środku ślimak odpowiadający za skręcenie). .. czasem objawem jest, że podczas postoju kierownica delikatnie się blokuje i przy mocniejszym ruchu odblokowuje się. .. a czasem nie ma takiego objawu. .. zatem nikt nie jest w stanie tego sprawdzić. .. a konia z rzędem temu, kto wymienia magiel w sytuacji, gdy są jedynie luzy delikatnie wyczuwalne. .. i nie chodzi tu obronę sprawcy kolizji, ale o rzetelne spojrzenie i wskazanie, że oskarżanie człowieka o nadmierną prędkość może być całkowicie niezgodne z prawdą. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Cogitans(2021-01-12)
 • @Cogitans - Znasz sytuację, żeby zablokowała się kierownica podczas jazdy ? Pracuję jako mechanik i nigdy z taką się nie spotkałem, co innego pęknięcie wahacza, wypadnięcie swożnia, pęknięcie przewodów od wspomagania, przewodów od układu hamulcowego itd. , ale nigdy się nie spotkałem ani nie słyszałem o zablokowanej kolumnie kierownicy podczas jazdy. Dlatego napisałem, że warto się przyjrzeć kto i kiedy wykonał przegląd, bo nie od dziś wiadomo, że mazdy z tamtych lat to korozję potrafią mieć WSZĘDZIE !!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Anonimek1(2021-01-12)
 • @Dramat - Jesteś pewno jedną z tych osób. Wypadek i tyle. .. Po co te komentarze z du*y wzięte o chorych psychicznie itp. co bez skazy jesteś ?? No na pewno. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Rokokoko(2021-01-12)
Reklama