UWAGA!

Utrudnienia w ruchu w trakcie VII Biegu Niepodległości

 Elbląg, Utrudnienia w ruchu w trakcie VII Biegu Niepodległości

W najbliższy czwartek (11 listopada), w Elblągu odbędą się uroczystości związane ze 103 rocznicą odzyskania Niepodległości przez Polskę. Jak co roku zaplanowano wiele atrakcji, w związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

W czwartek, 11 listopada w godzinach 12:00 – 16:00 zostaną wyłączone z ruchu następujące odcinki dróg:

 

- jedna jezdnia drogi wojewódzkiej nr 503 od Ronda Zamech w kierunku południowym do skrzyżowania Rycerska/Tysiąclecia/Sopocka (ulice: Robotnicza, Pocztowa, Rycerska),

- jedna jezdnia Armii Krajowej (południowa),

- na jednej jezdni (zachodnia) drogi wojewódzkiej nr 504 od skrzyżowania Armii Krajowej/12 Lutego/Grota-Roweckiego w kierunku południowym do skrzyżowania z Aleją Tysiąclecia (ulice: 12 Lutego, Hetmańska) zostanie wyłączony z ruchu jeden, skrajny pas.

- na drodze wojewódzkiej nr 500 (Aleja Tysiąclecia) zostanie wyłączony z ruchu jeden, skrajny pas jezdni.

 

W czasie trwania biegu zamknięta będzie ulica Wodna od godziny 11:00 do 16:00, zaś od godziny 12:00 do 16:00 wjazd i wyjazd na następujące ulice: Stoczniowa, Królewiecka (do skrzyżowania z ul. Pocztową) 1 Maja, Aleja Armii Krajowej, Krótka, Giermków, Mączna, Chmurna, Ślusarska, Janowska, Szkolna, Leszno i cały obszar Starego Miasta nie będzie możliwy.

 

Przystanki autobusowe na ulicach Rycerskiej, Pocztowej, Robotniczej, 12 Lutego, Al. Armii Krajowej, Hetmańskiej i Al. Tysiąclecia nie będą mogły funkcjonować w godzinach 12:00 – 15:30. Trasa biegu przecina torowisko, w tej sytuacji ruch tramwajowy zostanie wstrzymany w godzinach 13.30 – 15.30.

 

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na zmienione oznakowanie i nie jeżdżenie „na pamięć". Ruchem będą kierować funkcjonariusze elbląskiej Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej oraz organizatorzy.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama