UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Wincyj betonu, wincyj polbruku, wincyj parkinguf, wincyj plastiku i wincyj wycinek wszystkiego co zielone w mieście, a na pewno w elbląskiej betonozie będzie chłodniej, zaś ludziom będzie się żyło dostatniej! PS. Czy kierowcom SUVów i innych paliwożernych monstrów jest przy takiej pogodzie chłodniej przy rozkręconej klimatyzacji? Czy czują wtedy, że złapali Pana Boga za nogi? I planetę za. .. klimat?; PS2.Jak tam ratuszowe plany dewastacji i wyprzedaży gruntów miejskiego kąpieliska przy ul. Spacerowej - wciąż postępują?; Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #wycinka, #betonoza, #dramat
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  8
  RobertKoliński(2021-06-21)
 • @RobertKoliński - Zazdrość to straszna cecha. Pracuj uczciwie, to też sobie kupisz SUV-a, o ile masz prawo jazdy.
 • @Qwer - Głupota jest jeszcze straszniejsza, tym bardziej, że jej skutki spowodowane bezmyślnym działaniem nuworyszy dotykają potem nas wszystkich - gdzie tu niby Koliński czegokolwiek zazdrości? Zwraca przecież wyraźnie uwagę wyłącznie na bezmyślność i duchowo-egzystencjalną pustkę a umysłową biedę użytkowników tego rodzaju śmierdziucho-trujek, a przeca nie woła: - Zabrać śmierdziucho-trujki kapitaluchom bez rozumu i oddać ludziom! Hashtagi: #ZiobroLogiki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  4
  Kto ludzie? My!(2021-06-21)
 • @RobertKoliński - Ogólnie, to mnij Kolińskiego i będzie ok. Tak, chłodniej, bo od tego jest klimatyzacja. Przewóz jednego pasażera dziennie klimatyzowanymi wagonami kolei nadzalewowej, sprawi, że to on się poczuje jakby złapał pana boga za nogi, planetę za klimat?
 • @Kto ludzie? My! - on ocieka zazdrością, wciąż kolą go w oczy luksusowe samochody, w wielu jego wypowiedziach,
 • RobertKoliński Nie tylko luksusowe, zbędne, paliwo- i surowcożerne samochody, ale inne burżuazyjne dobra i luksusy rujnujące niepotrzebnie planetę też, przypominam:)🚩 [#PodatekProgresywny, #PodatekKapitałowy, #PodatekMajątkowy, #CITbidena, #UsługiPubliczne] Hashtagi: #TaxTheRich, #roszczeniowcy, #RasaPanow, #oligarchia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  4
  RobertKoliński(2021-06-21)
 • @Qwer - jak ten Koliński nigdzie nie pracuje tylko żyje z naszych podatków!!!
 • @RobertKoliński - tak, podatek progresywny, kapitałowy itd. dobre dla leni i niekreatywnych. Może świnkę utuczyć na balkonie, taka hodowla bardziej ekologiczna, telewizory, lodówki, pralki i przede wszystkim telefony komórkowe i komputery won. .. ..
 • @RobertKoliński - Zbędne paliwo - koliński stary dziad, który w życiu nic nie osiągnął. A sorry - konto na portelu. Takie życiowe osiągnięcia. A po za tym zero null, ziobro. Typowy lewicowy działacz. Z teofilem możecie się olejkami nacierać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  Tralala(2021-06-21)
 • @Tralala - Koliński np. ziomuje się z Banksym, jako pierwszy Polak i jeden z małej grupki na planecie pił z nim browary i jarał z nim jointy; pochwal się swoimi osiągnięciami, tchórzliwy trolliku - porównamy:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  lubie.kefir(2021-06-21)
 • @Qwer - Ty kuwer A kto zazdrosci tobie pustego łeba
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Anty komuch 1(2021-06-21)
 • @lubie.kefir - Banksy - tajemniczy artysta a Koliński jarał z nim jointy tja. Osiągnięcie - wystarczy że napiszę - zarabiam i już jest to osiągnięcie na miarę Himalajów dla kolińskiego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  Tralala(2021-06-21)
Reklama