UWAGA!

Uwaga! Taneczna nowość w Elblągu

2008-09-17
Aktualizowany 2008-09-22 15:24
Teatr Trendy.
Teatr Trendy.

Modern – Jazz oraz Balet Klasyczny to propozycja Szkoły Tańca BROADWAY dla dzieci i młodzieży na tegoroczny sezon taneczny.

Modern – Jazz (musical) przeznaczony dla osób od 7 roku życia, prowadzony w dwóch grupach zaawansowania. Zajęcia tańca modern – jazz doskonalą umiejętności taneczne, zapewniają piękną sylwetkę ciała oraz przygotowują do występów scenicznych w teatrach musicalowych, a także programach telewizyjnych. Aby przystąpić do początkującej grupy modern – jazz nie trzeba posiadać doświadczenia tanecznego. Jest to styl, którego może nauczyć się każdy. Obecnie modern – jazz jest najczęściej prezentowany w najpopularniejszym tanecznym programie telewizyjnym – „You Can Dance”.

 


     Balet klasyczny – prowadzony w dwóch grupach wiekowych. Pierwsza grupa to dzieci w wieku od 4 do 7 lat (balet klasyczny z elementami rytmiki), druga grupa to dzieci od 8 do 16 lat (balet klasyczny z elementami akrobatyki i partnerowanie). Zajęcia baletowe są podstawą szkolenia tancerza. Kształtują szczupłą sylwetkę, elegancję ruchu, przygotowują do tańca na puentach oraz do innych form tanecznych kształtując również umuzykalnienie klasyczne oraz wiedzę o teatrze.
     Zarówno zajęcia baletu klasycznego jak i modern – jazzu prowadzone będą przez Agnieszkę Mielczarek – absolwentkę Groupment Education Culturele et Artiste w Paryżu oraz Jacka Walasika solistę Opery Warszawskiej i Lyonu , solistę can-cana Moulin Rouge oraz nowojorskiego Broadway’u.
     Osoby uczęszczające na zajęcia baletu i modern – jazzu mają szansę na wyjazdy do paryskiej szkoły baletowej współpracującej ze Szkołą Tańca BROADWAY, udział w przeglądach i konkursach tanecznych, a także uzyskanie możliwości pracy w zawodzie tancerza.
     
     Uwaga!!! W ciągu roku w Szkole Tańca BROADWAY będą odbywały się castingi do teatrów muzycznych oraz programów telewizyjnych.
     
     Pozostałe kursy: rytmika dla dzieci, taniec towarzyski, hip – hop, salsa, flamenco, aerobik, yoga.
     
     Zapisy od 15 do 30 września telefonicznie: 055 236 92 82, 606 716 626 od 10:00 do 18:00. Ilość miejsc ograniczona! Więcej informacji na ten temat na stronie: www.taniec.elblag.pl
     

     
     
     

-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej