UWAGA!

VII Elbląskie Targi Ślubne

2013-01-03
12:10
VII Elbląskie Targi Ślubne

Zapraszamy wszystkie młode pary na coroczną imprezę - Elbląskie Targi Ślubne, które odbędą się 3 lutego (niedziela) ul. Kościuszki 77A - hala MOS Elbląg, w godz. od 10 do 18. Imprezę organizuje Agencja Artystyczna Gesek oraz Elbląski Serwis Weselny www.pieknechwile.pl.

VII Elbląskie Targi Ślubne to jedyna impreza, która skupia w jednym miejscu i w tym samym czasie, tak dużą liczbę firm z branży weselnej oraz młodych par. Targi dają doskonałą możliwość porównania ofert, możliwość zapoznania się z nowymi produktami i usługami.
       Imprezie towarzyszyć będzie wiele atrakcji: pokazy mody ślubnej, występy artystyczne, konkursy z cennymi nagrodami. Według odwiedzających, Targi są skuteczne ze względu na: oszczędność czasu poświęconego na poszukiwania oferty, oszczędność pieniędzy - specjalne oferty i rabaty targowe, możliwość wygrania interesujących nagród w konkursach targowych.
       Swoją ofertę na tegorocznych Targach przedstawią m.in. salony ślubne, firmy cateringowe, hotele, fotografowie, studia dekoratorskie i kwiaciarnie, studia fryzjerskie i urody, limuzyny, itp. Przyszli małżonkowie będą mieli okazję degustować słodkie wypieki, torty i potrawy przygotowane przez firmy cateringowe.
       Poprzednią imprezę odwiedziło około 1500 osób z Elbląga i okolic.
      
      
      
      
Więcej informacji na stronie www.pieknechwile.pl – Elbląski Serwis Weselny

      
Kontakt z organizatorem:
       Łukasz Gesek
       tel. 504 872 742
       www.gesek.pl

      
Zapraszamy
        
---------- Reklama ---------
 
 
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej