UWAGA!

VII Elbląskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych

Elbląg, Targi szkół ponadgimnazjalnych gromadzą tłumy zainteresowanych
Targi szkół ponadgimnazjalnych gromadzą tłumy zainteresowanych (fot. archiwum PS)

Przez dwa dni (26-27 marca) w godz. od 10 do 16.30 w Zespole Szkół Mechanicznych przy ul. Komeńskiego odbywają się VII Elbląskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych.

Impreza ma na celu zaprezentowanie oferty edukacyjnej wszystkich elbląskich szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2009/2010. Adresatem targów jest młodzież szkolna, która w jednym miejscu ma okazję poznać różne szkoły i dokonać wyboru kierunku kształcenia czy zawodu.
     Każda szkoła uczestnicząca w targach ma swoje stoisko, w którym prezentuje ofertę a także warunki przyjęcia do klas pierwszych w nowym roku szkolnym. Do udziału w targach zostali zaproszeni również elbląscy pracodawcy, którzy prezentują swoje firmy oraz możliwości i warunki zatrudnienia absolwentów elbląskich szkół.
     Organizatorem targów jest Zespół Szkół Mechanicznych, zaś Urząd Miejski wspiera przedsięwzięcie finansowo. Patronat honorowy na Targami objął prezydent Elbląga.
     
     Relacja Marty Hajkowicz:
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Najgorsze jest to ze po gimnazjum przychodzi do liceum taka nieokrzesana banda cholostry, totalna dzicz so juz prawie dorosili a jak bydło
 • Zgadzam się z powyższym. .Sama jestem teraz w liceum i normalnie większa część chłopaków zachowuje się jak dzieciaki z przedszkola. .Masakra. .=// A niby tacy dorośli. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ktoś91(2009-03-22)
 • To może i fakt. .. Ale dziewczyny popatrzcie na siebie. .. Niektóre z dziewczyn(nie twierdzę że wy) to paniusie w różu i tic-tacu w głowie. .. Łatwiej narzekać, obgadywać, unosić się niż spokojnie przyjąć rzeczywistość? Czujecie się lepsze przez pisanie takich rzeczy? Same nie macie sobie niczego do zarzucenia? Ja zawsze starałem wykazywać się dojrzałością, lecz będąc w kilku szkołach (mając jakieś tam porównanie) stwierdzam, że zachowanie dziewczyn w obecnych czasach, obecnej modzie, czy z innego nieznanego mi czynnika, bardzo mnie zaskakuje. Bicie się dziewczyn na korytarzu, przeklinanie. .. A przy grzecznościowym uśmiechu na korytarzu - grymas niezadowolenia. Co się dzieje?? Najlepiej narzekać? A może zaprosić nielubianego kolegę na ciastko i kawę, porozmawiać z nim? :) W większości przypadków nie odpisuję, nie udzielam się i nie oceniam innych, bo uważam że nie ma to sensu. Każdy niezależnie od stanu wiedzy, posiadanych umiejętności i zdolności obiektywnego spojrzenia, oceny i interpretacji otoczenia, czy poruszanej kwestii przedkłada swoje zdanie, swoje argumenty zdecydowanie ponad czyjeś z żarliwą uporczywością maniaka. Dlatego z większością ludzi dyskusja nie ma sensu bo każdy znajdzie jakiś haczyk w wypowiedzi poprzednika starając się podłapać jego najsłabszy punkt i obalić jego teorie (czy bardziej popularnie go wydrwić). Apeluję o większą życzliwość i otwartość; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  OskarBo(2009-03-27)
 • nie ma to jak aktualne zdjecia, foto z zeszlego roku
 • tak foto z zeszłego roku :P
 • .. .ale dałeś wykałd. .. :D popieram w 100%
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  do OskarBo(2009-03-27)
Reklama