UWAGA!

W 61. rocznicę zakończenia wojny

Elbląg, W 61. rocznicę zakończenia wojny
(fot. Henryk Myśliński)

Wczoraj odbyły się w Elblągu uroczystości upamiętniające rocznicę zakończenia II wojny światowej. Pod pomnikami Odrodzenia i Armii Czerwonej złożono wieńce i kwiaty, zapalono znicze. Zobacz fotoreportaż.

Rada Kombatantów przy Prezydencie Miasta Elbląga, organizator tegorocznych odchodów, uczciła 61. rocznicę zakończenia II wojny światowej, składając pod pomnikami kwiaty.
     Z kolei dziś odbędą się obchody upamiętniające wyzwolenie obozu koncentracyjnego Stutthof - podobóz Elbląg. Uroczystości rozpoczną się w samo południe pod Pomnikiem Ofiar Podobozu Stutthof przy ul. Lotniczej.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Tak, dziękujemy bohaterom niezwyciężonej Armii Czerwonej - wyzwolicielki od "pańskiej Polski" uciemiężonych białorusinów i żydów i innych ludów. Dziękujemy za "wyzwolenie" Polski od Hitlera po to, żeby ZSRR mógł wziąć nas pod swoją okupację. Dzięujemy Armii za gwałty na setkach polskich kobiet po "wyzwoleniu" ich z obozów koncentracyjnych. Hańba!. pewnie ta wypowiedź nie zostanie zamieszczona
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  belzebub i lucyfer(2006-05-09)
 • Belzebub i Lucyfer - Nie wiem czy ty jesteś dwa w jednym , czy osobno ale najpierw pomyśl ( jeżeli masz czym ) a później pisz
 • to ,że tak można pisać teraz i wymondrzać się to nie tylko twoja zasługa.....myśl to naprawde nie boli...
 • Szanowny Panie belzebub i lucyfer. Jest Pan typowym wychowankiem naszych mediów, z których wynika, że wojnę rozpętali rosjanie po to aby męczyć niemców i polskie dziewice.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rokita(2006-05-09)
 • Podsycanie nastrojów anty , czy to polskich , ruskich , białoruskich , niemieckich , czy nawet żydowskich to zwykłe skur.....o. Wszysto to prowadzi do wojny i wtedy cierpią niewinni ludzie , którzy się z tym niezgadzają . Urban jako rzecznik rządu powiedział święte słowa ,-RZĄD SIĘ SAM WYRZYWI -tzn. da sobie radę . Ucieczka za granicę też jest dobrym wyjściem . A naród ? , a nasze dzieci ? Na co komu te animozje ?Życie jest i tak krótkie . Przeżyjmy je w pokoju i szacunku dla innych , a nas też będą szanować . A pomniki pozostałe po II - wojnie światowej , nie są pomnikami bochaterów ,- lecz ofiar . I tak powinny być odbierane ku przestrodze .
 • I wlasciwie nic dodac nic ujac Buforze
 • ja tu sie zgadzam zjedna osoba moze nie do konca ale sie zgadzam w wiekszosci
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ********(2006-05-09)
 • bufor a za Katyń nie bylo nawet przepraszam, a teraz wieńce czerwonym skladac. Do tej pory nie chcą odblokowac zalewu. Ale na czarnucha do Polski pracowac i przemycac to z wielką checią. tacy z nich wlasnie jak to napisales *bochaterzy* przez Ch
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Legalize(2006-05-10)
Reklama