UWAGA!

W dwudziestce najlepszych

2007-02-05
Aktualizowany 2007-02-06 12:43

Szpital Miejski w Elblągu zajął 12. miejsce wśród 20 najlepszych szpitali w kraju w rankingu tygodnika "Wprost". Tym razem oceniano oddziały ortopedyczne i realizowane przez nie procedury. Wyróżnienie zbiegło się z jubileuszem 25-lecia pracy w Elblągu ordynatora oddziału dr Józefa Hryniewicza.

- To wyróżnienie potwierdza, że potrafimy zapewnić naszym pacjentom dobrą i skuteczną opiekę medyczną - mówi dr Józef Hryniewicz, ordynator oddziału urazowo - ortopedycznego. - Sądzę, że niewiele trzeba, żeby nasz oddział lokował się na wyższym miejscu w rankingu. Jesteśmy do tego przygotowani jeśli chodzi o zespół medyczno - pielęgniarski, uzyskaliśmy także większy limit środków na leczenie pacjentów. W tym roku o 40 procent zwiększymy ilość operacji chorych z endoprotezami bioder i kolan. Jest to znaczący plus, a jeśli do tego dodać planowane ok. 700 operacji artroskopowych kolan, to może nas postawić w pierwszej siódemce oddziałów urazowo - ortopedycznych w kraju.
     
     Materiał Marty Hajkowicz.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • I z takich rzeczy powinniśmy być dumni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ktośka(2007-02-05)
 • dr Hryniewicz wykształcił świetną grupę chirurgów- do pozazdroszczenia!
 • gratuluje , jesteści najlepsi w naszym mieście i dziekuję za pomoc
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pacjentka(2007-02-06)
 • I znowu Szpital Miejski okazał się najlepszy w naszym mieście!! BRAWO!!
 • BRAWO ! BRAWO ! Pan dr Hryniewicz był zawsze dla zespołu jak ojciec , surowy , ale sprawiedliwy , to dzięki Niemu grupa lekarzy odeszła ze Szpitala Wojskowego tworząc w Szpitalu Miejskim od podstaw Oddział Urazowo-Ortopedyczny , potwierdza to tezę , że zespół ludzki tworzy jakość i to Jakość przez duże J ..... Niech składają dalej z sukcesem nasze kolana i biodra , pokazując ,że i w małym szpitalu można coś wspaniale zrobić TAK TRZYMAĆ !!!!
 • gratuluję Panie Doktorze za wynik w rankingu i za tyle lat pracy, która przynosi Panu satysfakcję, a nam ulgę i pomoc w bólu i cierpieniu. Dziękuję również Panu za bezinteresowną pomoc, której Pan udzielił przed laty mojej żonie. Gdy tańczy , to wtedy wspominamy ciepło Pana i tą operację biodra, której tak się obawiała. Pozdrawiam - Jurek W.
Reklama