UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Oj emblongi emblongi ile w waszych wypowiedziach jadu !!!! Masakra co za ludzie z was !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    Kto jest bez winy niech pierws(2021-01-27)
  • @Kto jest bez winy niech pierws - Jadu może trochę jest, tylko w jadzie jest dużo racji i być może Ty akurat jesteś z tych ludzi, którzy odpowiadają za ten nędzny stan dróg powiatowych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Jadzia(2021-01-27)
  • @Jadzia - Nie jestem odpowiedzialny za zły stan nawierzchni. Odniosłem się do komentarzy Ludzi którzy plują na kogoś że ma taki a nie inny samochód ! Każdy ma to na co zapracował albo na co pracuje ! Nie zazdroszczę nikomu niczego i źle nikomu nie życzę ! Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Smutny Polak(2021-01-27)
  • @Smutny Polak - *Każdy ma to na co zapracował albo na co pracuje !* - Jeżeli ktoś dorabia w sposób uczciwy to jak najbardziej masz rację, ale z tym akurat w Polsce rzeczywiście się uczciwie dorobić to wiesz mi jest dosyć ciężko.
  • Uczciwość to pojęcie względne !! Tak jak sprawiedliwość !!! Mamy kapitalizm każdy robi to co uważa za stosowne i z tego będzie lub jest rozliczany.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Smutny Polak(2021-01-27)
  • @Smutny Polak - Ok, ale nie kosztem innych jak zawsze tak bywa.
  • Nie jest tak ciężko, wystarczy mieć trochę zdolności, być pracowitym i można się dorobić. Dużo zależy też od tego kto jakich ma rodziców, bo jak się czegoś dorobią i przekażą majątek swoim dzieciom, to potem one mogą go powiększać dalej i się dorabiać.
  • Dorabiajcie się wszyscy, ale tylko uczciwie, wtedy nikt nie będzie miał do nikogo pretensji. Wiemy dobrze, że Polak jak nie zakombinuje to chory jest, nie mówiąc już o układach, czasami nawet mafijnych.
Reklama