UWAGA!

W niedzielę giełda kolekcjonerów

Klub Kolekcjonerów „Antyk” oraz Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu zapraszają na kolejną giełdę kolekcjonerską, która odbędzie się w niedzielę w godz. 10-14 w budynku Podzamcza elbląskiego Muzeum.

„Targi staroci” odbywają się w Muzeum zawsze w trzecią niedzielę miesiąca i gromadzą miłośników starych przedmiotów nie tylko z Elbląga, ale również z Gdańska, Torunia, Grudziądza czy Bydgoszczy. Kolekcjonerzy w trakcie trwania imprezy prezentują kolekcje staroci, poczynając od mebli, lamp i ceramiki, kończąc na bibelotach. Osobną grupę tworzą bardzo popularne wśród kolekcjonerów medale, monety, odznaczenia i pocztówki z początku XX w.
     Zbiory te można nie tylko podziwiać, ale także kupić, wymienić lub dowiedzieć się wiele o ich rynkowej wartości. Jak mówi Małgorzata Gizińska, organizator targów ze strony elbląskiego Muzeum, giełda jest miejscem spotkań wszystkich, którzy doceniają piękno starych przedmiotów „z duszą”.
     Wstęp wolny.
     
ET
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • zlikwidować ten cyrk, za jakiś brudny obdrapany kufel facet chciał 150 złoty!!!!! na smietniku widziałem taki sam kilka dni wcześnej, to chorzy ludzie są.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kupiec(2006-04-20)
 • eh, kupiec - wielbicielem starych przedmiotów z dusza to ty chyba nie jesteś
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Malutki(2006-04-20)
 • ceny paskarskie, powinien się UKS nimi zająć i w ogóle jak można promowac handel starzyżną? jest tyle fajnych nowych ładnych przedmiotów, dlaczego nie można ich tam kupić? kto tym steruje i komu to słuzy?
 • hej wielbiciel nowości!!! tego jest wszędzie pełno,a starych rzeczy nie ma dlatego są giełdy jak nie znasz się to nie dyskutuj kupuj nowości ,ja stare rzeczy kolekcjonuję ,mają duszę!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ewunia1(2006-04-20)
 • Jestem przerazona niektórymi komentarzami. jezeli ktos kompletnie nie zna się na antykach to chyba nie powinien zabierać głosu... Polecam wizyty na takich imprezach. mozna znaleźc tam rzeczy, które , tak jak ten opisywaney kufelek mozna kupić za 150 zł.. a jego wartosc np. na ebay to też 150 tyle , ze euro
 • to dzis jest?
 • heh,gielda staroci-bylem dzisiaj i co? bylo 3 wystawcow,kpina
Reklama