UWAGA!

Wakacje w mieście nie muszą być nudne!

Co robić w Elblągu, gdy pada deszcz? Jak odpowiedzieć dziecku na pytanie: Mamo, co ja dziś mam robić? Jak oderwać, chociaż na chwilę nasze pociechy od telewizora i komputera? Mamy na to rewelacyjny i skuteczny przepis – pokoje zagadek w Escape House Elbląg.

Pokoje zagadek tzw. "escape room'y" mają już w Polsce kilkuletnią tradycję. W całym kraju jest ich już ponad tysiąc. Zabawa w pokojach zagadek jest jak wizyta w teatrze, ale nie jesteśmy biernymi widzami lecz stajemy się aktywnymi aktorami, uczestnikami całego przedstawienia. Jak w przypadku wszystkich "escape room'ów" w zabawie przede wszystkim chodzi o logiczne łączenie faktów, rozwiązywanie zagadek i oczywiście pełną współpracę grupy.
      
       W co możemy się pobawić w Elblągu?

       Pokój Dr. Mortisa - Musisz uciec przed złym Dr. Mortisem. Wydostać się z jego mieszkania, czyli już wiesz, że jest więcej niż jedno pomieszczenie. Twoim zadaniem jest znalezienie wszystkich ukrytych pomieszczeń, kodów i kluczy do kłódek i otwarcie wszystkich zamkniętych szafek, szuflad, sejfów, uruchomienie kilku maszyn. Przedostajesz się do kolejnych pomieszczeń przez tajne przejścia, których nie widać na pierwszy rzut oka. Masz 45 minut, aby wyjść zanim wróci zły doktor i Cię zje. Liczba graczy od 2 do 7. Zobacz film!
      
       Napad na Escbank kolejna zabawa w pokojach zagadek Escape House Elbląg. Dzięki tej zabawie możemy na własnej skórze poczuć dreszcz emocji i wcielić się w rolę rabusia. Po drodze do sejfu pełnego pieniędzy i sztabek złota czeka nas mnóstwo zagadek logicznych do rozwiązania. Musimy również wykazać się sprawnością fizyczną przy przejściu przez liczną sieć laserowych zabezpieczeń. Liczba graczy od 2 do 5. Zobacz film!
      
      
       Pokój wirtualnej rzeczywistości – VR Room
       Niesamowite emocje tylko w pokoju VR. Zanurz się w świecie wirtualnej rzeczywistości i bądź kim chcesz. Kilkadziesiąt torów kolejek z lunaparków całego świata, realistyczne strzelanki, skoki, latanie, boks, co tylko chcesz ... - to jest rozrywka na najwyższym poziomie. Od prawie roku w Escape House Elbląg funkcjonuje pokój VR, czyli "wirtualna rzeczywistość". VR Room to niezwykłe doświadczenia, dzięki najnowocześniejszej technologi możemy zobaczyć rzeczy niesamowite. Wirtualna rzeczywistość - określenie to w ostatnim czasie eksplodowało dzięki rozwojowi technologii. Jak nigdy dotąd możliwe jest przeniesienie się w miejsca nieosiągalne w fizycznym świecie. Najnowocześniejsza technologia gogle Htc Vive oraz potężne stacje obliczeniowe zbudują dla państwa niezapomniane doświadczenie. Najlepiej pobawicie się w 2 lub 3 graczy. Zobacz film!
      
       Pokój zagadek "Napad na Escbank" oraz VR-Room znajdują się w kompleksie Escape House Elbląg, przy ul. 12-go Lutego 25 (Świat Dziecka II – piętro).
      
       Esc Więzienie to scenariusz niesamowitej przygody, którą możesz przeżyć osobiście z rodziną lub znajomymi. W zabawie może wziąć udział od 3 do 7 osób. Czas zabawy to 60 minut. Cały czas możemy liczyć na pomoc więziennego strażnika. "Ucieczka z Esc Więzienia" to kolejna możliwość odegrania interesującej roli – tym razem osadzonego więźnia, którego zadaniem jest ucieczka. Czas gry 55 minut. Liczba graczy od 3 do 8.

 


      
       Pokój zagadek "Ucieczka z Esc Więzienia" znajduje się w budynku Jump Fitness, przy ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12. Bezpośredni telefon do naczelnika Esc Więzienia to 514 335 895.
      
       Nowo otwarte atrakcje mogą być elementem urodzin organizowanych dla nastolatków w Escape House. Jest to również ciekawe miejsce na zorganizowanie imienin, wieczorków panieńskich czy imprez integracyjnych. Zobacz film!
      
       Już niedługo Escape House Elbląg przygotowuje się do otwarcia kolejnych pokoi. m.in. Zaczarowany Labirynt, wirtualną strzelnicę oraz grę "wąż" przeniesioną z telefonu do świata rzeczywistego.
      
       Aktualny cennik oraz możliwość rezerwacji wszystkich pokoi znajdziecie na stronie: www.escapehouse.elblag.pl.
      
       Zapraszamy na facebookową stronę Escape House.
      
      

----------- Reklama -----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie