UWAGA!

Wakacji nadszedł czas!

 Elbląg, Dziś we wszystkich szkołach odbywają się uroczystości kończące rok szkolny 2013/2014 - na zdj. SP 16 w Elblągu
Dziś we wszystkich szkołach odbywają się uroczystości kończące rok szkolny 2013/2014 - na zdj. SP 16 w Elblągu (fot. WS)

Ponad 14,5 tysiąca uczniów elbląskich szkół rzuca dziś (27 czerwca) podręczniki w kąt i rozpoczyna upragnione wakacje. O godz. 12 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka rozpoczęło się miejskie podsumowanie roku szkolnego, w którym biorą udział dyrektorzy i nauczyciele oraz laureaci konkursów i olimpiad przedmiotowych.

"Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i gitarę” – słowa tej piosenki doczekały się realizacji. Uczniowie mogą już rzucić podręczniki w kąt, a plecak szkolny zamienić na turystyczny i wyruszyć na upragniony wypoczynek. W Elblągu zajęcia dydaktyczne kończy dziś ponad 14,5 tys. dzieci i młodzieży (w szkołach podstawowych - 5 799, w gimnazjach - 3 009, w szkołach ponadgimnazjalnych - 5 600, w specjalnych ośrodkach szkolno-wychowawczych - 376).
       W uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Jegłowniku ul. Malborska 43 wzięła udział wicewojewoda warmińsko-mazurski Grażyna Kluge. Jej obecność została również zapowiedziana w Nowakowie - na otwarciu obiektów Ochotniczej Straży Pożarnej i Gminnej Biblioteki Publicznej.
       Natomiast o godz. 12 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka rozpoczęło się miejskie podsumowanie roku szkolnego, w którym biorą udział dyrektorzy i nauczyciele oraz laureaci konkursów i olimpiad przedmiotowych.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama