UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wakacji nadszedł czas!

 
Elbląg, Dziś we wszystkich szkołach odbywają się uroczystości kończące rok szkolny 2013/2014 - na zdj. SP 16 w Elblągu
Dziś we wszystkich szkołach odbywają się uroczystości kończące rok szkolny 2013/2014 - na zdj. SP 16 w Elblągu (fot. WS)

Ponad 14,5 tysiąca uczniów elbląskich szkół rzuca dziś (27 czerwca) podręczniki w kąt i rozpoczyna upragnione wakacje. O godz. 12 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka rozpoczęło się miejskie podsumowanie roku szkolnego, w którym biorą udział dyrektorzy i nauczyciele oraz laureaci konkursów i olimpiad przedmiotowych.

"Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i gitarę” – słowa tej piosenki doczekały się realizacji. Uczniowie mogą już rzucić podręczniki w kąt, a plecak szkolny zamienić na turystyczny i wyruszyć na upragniony wypoczynek. W Elblągu zajęcia dydaktyczne kończy dziś ponad 14,5 tys. dzieci i młodzieży (w szkołach podstawowych - 5 799, w gimnazjach - 3 009, w szkołach ponadgimnazjalnych - 5 600, w specjalnych ośrodkach szkolno-wychowawczych - 376).
       W uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Jegłowniku ul. Malborska 43 wzięła udział wicewojewoda warmińsko-mazurski Grażyna Kluge. Jej obecność została również zapowiedziana w Nowakowie - na otwarciu obiektów Ochotniczej Straży Pożarnej i Gminnej Biblioteki Publicznej.
       Natomiast o godz. 12 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka rozpoczęło się miejskie podsumowanie roku szkolnego, w którym biorą udział dyrektorzy i nauczyciele oraz laureaci konkursów i olimpiad przedmiotowych.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama