UWAGA!

Wakacyjna przygoda z TPD

 Wakacyjna przygoda z TPD

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat na kolonię integracyjną do Łeby. Pozostały jeszcze ostatnie miejsca. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji, niezapomniane wrażenia a przede wszystkim udany i bezpieczny wypoczynek w przepięknie położonej miejscowości.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie wykwalifikowana kadra wychowawców oraz opieka medyczna. Kolonia organizowana jest w terminie od 8 do 21 sierpnia. Mogą w niej wziąć udział dzieci zdrowe oraz z orzeczeniem o niepełnosprawności. Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z zajęć i zabiegów ogólnousprawniających i rehabilitacyjnych.
       Dzieci i młodzież będą mieszkali w Ośrodku Kolonijnym „Ania” w pokojach 3-6-osobowych z łazienkami. Uczestnicy kolonii będą mieli do dyspozycji plac zabaw, boisko do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, sprzęt sportowy, stół do tenisa stołowego, świetlica wyposażona w sprzęt dyskotekowy i TV.
       A oto jakie atrakcje czekają na uczestników turnusu:
       - Wycieczka autokarowa na Hel, zwiedzanie fokarium oraz muzeum z wystawą „Ssaki naszego morza”, wejście na latarnię morską.
       - Rejs statkiem po jeziorze Łebsko, zwiedzanie poligonu niemieckiego z czasów drugiej wojny światowej na którym testowano broń rakietową.
       - Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego - ruchome wydmy.
       - Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach (zajęcia edukacyjne: wiązanie sieci rybackich, pieczenie wiejskiego chleba, ubijanie masła i wiele innych atrakcji).
       - Pobyt w stadninie koni w Nowęcinie, przejażdżki konne w siodle i bryczką, ognisko.
       - Zajęcia rehabilitacyjne na krytym basenie oraz kąpiele w morzu.
       - Zajęcia rehabilitacyjne na podstawie wskazań lekarza - inhalacje górnych dróg oddechowych, gimnastyka korekcyjna, ćwiczenia na rowerach rehabilitacyjnych, ćwiczenia z piłką lekarską. Zabiegi lecznicze aparatem interdynamic - elektrostymulacja mięśni, pomagająca w leczeniu zespołów bólowych narządów ruchu, polecana w stanach pourazowych, niedowładach oraz dla sportowców.
       Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę wychowawców-nauczycieli i fizykoterapeutę, a także opiekę medyczną i ratownika wodnego. Zapisy prowadzone będą do 3 lipca. Ilość miejsc jest ograniczona.
       Więcej informacji można uzyskać w biurze TPD przy ul. 1 Maja 37 (wejście od podwórza) lub pod numerem telefonu 055 233-82-10, a także na stronie internetowej www.tpd.elblag.com.pl.
      
                                           -------------------------- Artykuł sponsorowany ---------------------------------------

      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie