UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warto być dobrym w SP 21

 
Elbląg, Rower górski trafił do Natalii Olszewskiej z SP nr 21
Rower górski trafił do Natalii Olszewskiej z SP nr 21 (fot. nadesłane)

Dzieci z 1500 szkół w całej Polsce brały udział w konkursie na dobre uczynki w ramach akcji „Warto być dobrym”. Laureaci z każdej placówki otrzymali rowery górskie. Piękny jednoślad trafił także do Szkoły Podstawowej nr 21 w Elblągu. Jego posiadaczką jest uczennica klasy IV b, Natalia Olszewska.

Akcja "Warto być dobrym" to największa, interdyscyplinarna kampania edukacyjna w Polsce, kreująca w dzieciach dobre postawy, ucząca poszanowania dla innych ludzi, a także premiująca zachowania prospołeczne i wolontariat. Głównym elementem I edycji akcji był konkurs, skierowany do uczniów 1500 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, który każda szkoła prowadziła samodzielnie na podstawie tych samych zasad i z tą samą nagrodą główną – rowerem górskim. Od początku semestru dzieci starały się realizować dobre uczynki w trzech kategoriach: pomoc drugiemu człowiekowi, zaangażowanie w środowisko klasy, szkoły, społeczność lokalną oraz działania globalne na rzecz praw człowieka i ochrony środowiska. Na koniec roku dzieci pod okiem wychowawcy wybierały w każdej klasie ucznia, który okazał się najlepszy, a wśród najlepszych z całej szkoły został rozlosowany rower. W naszej szkole w akcji wzięło udział 150 uczniów z różnych klas.
       Właśnie dzisiaj (26 czerwca) spośród 22 finalistów z klas 0 – VI drogą losowania rower górski, który od początku roku był wyeksponowany w holu w widocznym miejscu, trafił do szczęśliwej posiadaczki, uczennicy klasy IV b – Natalii Olszewskiej. Gratulujemy zwyciężczyni akcji „Warto być dobrym”.
      
Edward Pietrulewicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama