UWAGA!

Wcześniej spłonęło auto, teraz salon fryzjerski (wracamy do tematu)

 
Elbląg, Salon fryzjerski spłonął, strażakom udało się uratować warte 50 tys. zł mienie
Salon fryzjerski spłonął, strażakom udało się uratować warte 50 tys. zł mienie (fot. WS)

Dziś (1 lipca) w nocy w zakładzie fryzjerskim przy ul. Traugutta wybuchł pożar. Strażakom udało się uratować mienie warte 50 tys. zł, ale lokal wymaga generalnego remontu. Okazuje się, że to nie pierwsze tego typu zdarzenie, które dotknęło jego właścicielkę. Wcześniej kobieta zgłaszała policji, że ktoś zarysował jej auto, a później je podpalił. Dwa tygodnie temu nieznany sprawca wybił też szybę w witrynie zakładu fryzjerskiego.

Jak już informowaliśmy, około godziny 3 w nocy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru w zakładzie fryzjerskim przy ul. Traugutta. Policjanci, którzy byli na miejscu wcześniej (podejmowali bowiem interwencję na pobliskiej Górnośląskiej) wyprowadzili z sąsiedniego mieszkania pięć osób. Strażacy natomiast przez półtorej godziny walczyli z ogniem.
       - Przyczynę wybuchu pożaru wyjaśni policyjne dochodzenie - informuje kpt. Przemysław Siagło, rzecznik prasowy PSP w Elblągu. - Straty wstępnie oszacowaliśmy na ok. 30 tys. zł, lokal wymaga generalnego remontu. Udało się natomiast uratować mienie warte ok. 50 tys. zł - dodaje strażak.
       To nie pierwsze zdarzenie, które dotknęło właścicielkę wspomnianego zakładu fryzjerskiego.
       - Wcześniej kobieta zgłaszała uszkodzenie samochodu -  raz to było zarysowanie, innym razem ktoś wylał na karoserię jakąś ciecz, w końcu auto spłonęło  - mówi asp. Katarzyna Trochimczuk z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Natomiast dwa tygodnie temu nieznany sprawca wybił szybę w witrynie zakładu fryzjerskiego. Wszystkie sprawy badamy, do jednej z nich zatrzymaliśmy dziś podejrzanego - kończy policjantka.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama