UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weź udział w spotkaniu Biznes po Żuławsku

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2019-11-23
Aktualizowany 2019-11-25 07:00
 
Weź udział w spotkaniu Biznes po Żuławsku

Elbląski Park Technologiczny zaprasza na spotkanie pn. "Biznes po Żuławsku". Odbędzie się ono w sobotę, 30 listopada w godz. 8:30 - 14:30 w Elbląskim Parku Technologicznym.

Agenda spotkania
       08:30 do 10:00 – Networking
       10:00 do 11:00 – Marek Wikiera
       11:00 do 12:00 – Networking
       12:00 do 13:00 – Dawid Nidzworski
       13:00 do 14:30 – Loteria wizytówkowa / Networking

 

Nasi prelegenci

Marek Wikiera przedsiębiorca, trener, ultramaratończyk i triathlonista. Motywem przewodnim jego panelu będą zagadnienia motywacji i inspirowania pracowników ale przede wszystkim kadry kierowniczej i właścicieli przedsiębiorstw na początku w trakcie i pod koniec działalności biznesowej. Marek Wikiera udowadnia, że granice są tylko w głowie. Sam od 20 lat z sukcesem tworzy projekty biznesowe, zasiada w zarządach kliku spółek, buduje i prowadzi programy rozwojowe dla firm. Chętnie dzieli się swoja wiedzą i doświadczeniem. Inspiruje i zaraża energią do działania, motywuje i uczy determinacji. Pomaga ludziom szybciej i łatwiej osiągać to czego pragną w życiu osobistym, biznesie, karierze, sporcie. W 2014 roku, jako jeden z 47 osób na świecie ukończył w ciągu jednego roku morderczy cykl czterech ultramaratonów rozgrywany na największych pustyniach świata - Sahara, Gobi, Atakama i Antarktyda. Jest współautorem książki pt. „Wielki Pustynny Szlem. Jak przesuwać granice swoich możliwości.”
       oraz

Dawid Nidzworski Wiceprezes, CTO/ Dyrektor Naukowy w SensDx SA. Twórca i zarządzający Instytutem Biotechnologii i Medycyny Molekularnej. Przedsiębiorca i naukowiec, manager. Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej oraz Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG-GUMed. Doktorat obronił na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG-GUMed. Laureat m.in. programów FNP, NCBiR oraz SME Instruments (FLUSENSOR). Współautor kilkunastu publikacji, kilkudziesięciu doniesień zjazdowych oraz blisko 20 zgłoszeń patentowych. Laureat wielu nagród i stypendiów m.in. Złotego medalu z wyróżnieniem na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Warszawie – IWIS 2013; Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z wybitne osiągnięcia wynalazcze 2013; Nagrody Gdańskiego Towarzystwa Naukowego i Prezydenta Miasta Gdańska dla młodych naukowców 2014, tytułu „Very Important Polish Innovator 2015” – Fundacja Teraz Polska; Zespołowej nagrody JM Rektora UG 2015, Nagrody Prezesa Rady Ministrów za wyróżnioną rozprawę doktorską; Stypendium START FNP. Obecnie prowadzący i zarządzający kilkunastoma projektami naukowo-wdrożeniowymi (RPO Mazowieckie, Szybka Ścieżka, Tech Mat Strateg, 4.1.4, Sonata Bis). Laureat wielu nagród i stypendiów. Współautor kilkunastu publikacji, ponad 30 doniesień zjazdowych oraz blisko 20 zgłoszeń patentowych. Współwłaściciel kilku spółek z branży: consultingowej, kosmetycznej, diagnostycznej, nanotechnologii czy biotechnologii. Zaangażowany w promocję i rozwój branży biotechnologicznej w Polsce oraz transfer technologii.

Link do biletu: https://evenea.pl/event/biznespozulawsku/

Nie ma możliwości zakupu biletu na miejscu w dniu wydarzenia. Wstęp i opłata za catering będzie przekazana na cele charytatywne Stowarzyszenia ESWIP. Twoja obecność na konferencji jest zgodą na wykorzystywanie Twojego wizerunku.  

Biznes po Żuławsku spotyka się w biznesowym sercu Żuław, sali konferencyjnej (Ip.)  Elbląskiego Parku Technologicznego. Nie zapomnij wizytówek, garści dobrego humoru oraz entuzjazmu…

Jeżeli chcesz zaistnieć na wydarzeniu jako wystawca i postawić swój roll up lub zbudować stoisko firmowe i zostać partnerem wydarzenia, to wymyśl i wyczaruj piękną rzecz na loterię wizytówkową i zgłoś się do mnie na adres: grzegorz.gosk@kaszubskiklubbiznesu.pl

Do wygrania w losowaniu wizytówek:
       Samochód na weekend z pełnym bakiem, Szkoła Sprzedaży Bezpośredniej, Trener emerytalny,  vouchery do SPA Hotel Wieniawa, vouchery biuro podróży Itaka , Efekt Agency, WBK, ERGO Pro, Balance świece do masażu, biznesowa sesja zdjęciowa, vouchery do SPA Hotel Olimp, Be The Sky Girl, Think Tank Finance, Pracownia Lotos, Metamorfoza Seniora, Plichta, PKO, MINI, Biuro Rachunkowe Katarzyna Wróblewska TFF, Fabryka Pary, Reklamowy Gadżet, Laplanta, Biznesnafali.pl, PLAY, Qtravel.pl, Vip Event, IL Gastro, BMW, STBU, Motostrefa, TENEO oraz wiele innych fantów.

Biznes tworzą ludzie!

 

---- artykuł sponsorowany ----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl