UWAGA!

Wieczorem salsoteka

Elbląg, Przed tygodniem
Przed tygodniem

W piątek 21 lipca o godz. 20 Światowid zaprasza na kolejną salsotekę. Instruktorzy tańca z Centrum Tańca Promyk będą uczyć elblążan kroków salsy.

- Nie trzeba znać kroków salsy, żeby się świetnie bawić na salsotece - twierdzą organizatorzy z Centrum Tańca Promyk. - Podczas salsoteki specjalnie do tego przeszkoleni instruktorzy będą uczyć elblążan tych kroków, a ponieważ będziemy uczyć salsy solo, nie trzeba przychodzić z partnerem.
     Wstęp na salsotekę kosztuje 5 zł. Tym razem impreza odbędzie się w holu głównym Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid.
     Nie jest to jedyna wakacyjna oferta taneczna Światowida. Wszystkim, którzy mają trochę wolnego czasu i chęć tańczenia, Centrum Kultury proponuje zajęcia Wakacyjnej Szkoły Tańca w Rytmach Latynoamerykańskich. We wtorki i czwartki o 19.30 w Światowidzie trwa nauka m.in. samby, rumby, mambo, cha - chy i merenge. Zapisywać się można w Centrum Tańca Promyk przy ul. Browarnej 80, tel. 055 611 01 30 i w Światowidzie przy Placu Kazimierza Jagiellończyka 1, tel. 055 611 20 50.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama