UWAGA!

Wielka świąteczna orkiestra zagra także na elbląskim lodowisku

Elbląg, Jedną z atrakcji Wielkiego Grania na lodowisku będzie mecz hokeistów Elbląga i Gdańska
Jedną z atrakcji Wielkiego Grania na lodowisku będzie mecz hokeistów Elbląga i Gdańska (fot. arch. PS)

Tegoroczny elbląski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy zagości również w hali lodowiska. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza elblążan do obiektu przy ul. Karowej, gdzie będzie wiele sportowych atrakcji dostępnych za wrzut pieniążków do puszki na wsparcie WOŚP.

Organizatorzy na tą jedyną w roku niedzielę (10 stycznia), przygotowali wiele ciekawych propozycji. Już od godz. 10, będzie można obserwować pokazy jazdy figurowej na łyżwach przygotowane przez szkółki łyżwiarskie z Elbląga i Kaliningradu. Po przerwie technicznej od godz. 11.15 swoje umiejętności zaprezentują reprezentacje short-tracka Elbląga i Olsztyna, które stoczą drużynowy pojedynek w zawodach sportowych. O godz. 13.15 kolejne sportowe emocje – mecz hokeistów Elbląga i Gdańska.
       W sali tenisowej w obiekcie lodowiska, rozegrany zostanie turniej tenisa stołowego open w ramach akcji WOŚP: „100 TURNIEJÓW TENISA STOŁOWEGO DLA JERZEGO”. W tym sportowym wydarzeniu może wziąć udział każdy elblążanin, warunkiem uczestnictwa będzie wrzut pieniążków do puszki WOŚP. Przyjmowanie zgłoszeń do zawodów od godz. 9:30, początek gier godz. 10:00. I jeszcze jedna atrakcja dla wszystkich – od godz. 15.15 ślizgawka będzie ogólnodostępna za wrzut do puszki WOŚP.
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama