UWAGA!

Wielkie granie w „szóstce”

Elbląg, Wielkie granie w „szóstce”
(fot. PS)

Orkiestra Jurka Owsiaka grała dziś (10 stycznia) także w Szkole Podstawowej nr 6 w Elblągu. Goście mogli obejrzeć m.in. pokazy tańca towarzyskiego, karate, walk rycerskich. Odbyła się także licytacja i loteria fantowa. W sumie udało się zebrać ponad 7,5 tysiąca złotych. Zobacz fotoreportaż.

Sztabik w „szóstce” rozpoczął granie o godz. 11 i serwował atrakcje do 14. W tym czasie goście mieli okazję obejrzeć: pokaz walki karate klubu Andrex, pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu tancerzy z klubu Promyk oraz zwierzęta z elbląskiego schroniska. Mogli też wysłuchać pogadanki nt. bezpiecznego latania, którą wygłosi instruktor z Aeroklubu Elbląskiego. Atrakcją orkiestrowego grania były warsztaty daktyloskopii prowadzone przez żandarmów z ŻW, pokaz walk rycerskich, ratownictwa medycznego, kierowania ruchem drogowym.
       „Szóstka” przygotowała też wystawę zdjęć pracowników szkoły „Każdy był kiedyś dzieckiem” oraz występy taneczno-muzyczne uczniów.
       Odbyła się także licytacja gadżetów, loteria fantowa, seans bajkowy i seanse relaksacyjne w sali polisensorycznej. Odwiedzający mogli w punkcie medycznym zmierzyć ciśnienie, wagę, skorzystać z profilaktyki otyłości. Przygotowano bar z daniem obiadowym i kawiarenkę z ciastem, kawą i herbatą.
       Uczniowie przeprowadzili także kwestę uliczną. Łącznie zebrano 7629,71 zł.
       Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom za wsparcie akcji: firmom Pujan, Miś, sklepowi papierniczemu z ul. Hetmańskiej, Hurtowni Zabawek Rokal i Kleks, Hurtowni Papierniczej BKT, portElowi, żołnierzom z jednostki wojskowej oraz rodzicom, którzy przekazali datki pieniężne.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama