UWAGA!

Wiosenny przegląd dróg

Na informacje o stanie ulic w Elblągu i dróg powiatowych czekają pracownicy Zarządu Dróg Urzędu Miasta w Elblągu i pasłęckiego Zarządu Dróg Powiatowych. Ruszyła akcja „Wiosenny przegląd dróg”.

Akcja ma na celu przekazanie informacji z „pierwszej ręki” dotyczących stanu dróg po zimie. Spostrzeżenia i uwagi użytkowników mają stanowić jedno ze źródeł informacji o stanie dróg, oznakowaniu i niepoprawności organizacji ruchu.
     Informacje o nieprawidłowościach na elbląskich drogach należy zgłaszać do Zarządu Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu pod numerem telefonu 55 239 32 43, natomiast uwagi odnoszące się do dróg powiatowych - do Zarządu Dróg Powiatowych z siedzibą w Pasłęku pod numer telefonu 55 248 24 41 lub 55 248 55 15.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • no to zgłaszam!!!! wszystkie drogi są do d...y, połatajcie je wreszcie i przestańcie udawać wariatów, do roboty lenie.....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kierowcabombowca(2006-04-11)
 • jaja sobie z ludzi robią. Niech pojadą na ul. Legionów, Mickiewicza, Mazurska itd. Czy oni sa niewidomi czy ktoś pilnie potrzebował etatów dla znajomych?
 • Jeszcze jedno -kto wymyślił na ul. Ogólnej sygnalizacje świetlną na każdym skrzyżowaniu. Chyba ktoś ma niezłe układy w urzedzie. Niedługo może światła pojawią sie na ul. Zagonowej-Piaskowa. Ludzie troszke wyobraźni- ruch trzeba upłynniać a nie blokować. powinniście raczej likwidować sygnalizacje (np przy obu wyjazdach z Centrum Ogrody, Przy skrzyżowaniu Brzozowa-płk Dąbka, królewiecka przy policji, i jeszcze pewnie kilka bym wymienił). Na zachodzie buduje sie ronda a likwiduje światła.Popatrzcie na Kwidzyn.
 • a tymi światłami to kryminał chyba jest jakiś, miasto pewnie płaci za budowę i obsługę niezły grosz i dlatego wszedzie pełno skrzyżowań ze światłami i dlatego nie ma rond!!! co to za firma obsługuje te światła? pewnie ta sama co projektuje przebudowę ulic!!!! gdzie są ronda!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kierowcabombowca(2006-04-11)
 • Panie skarbnik miejski ile Pan(ani) płacisz za te światełka miesięcznie? ciekawe czy odpowie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kierowcabombowca(2006-04-11)
 • pan skarbnik ma Cię w du..e, wszystkich nas mają w du..e, co ich obchodzą nasze opinie, myślicie że oni nie mają co robić w tych urzędach, roboty jest o cholery, trzeba przecież nową sygnalizację wcisnąć gdzie się da.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jarząbek(2006-04-11)
 • albo ronda albo won.....wybierjacie darmozjady i naciągacze.....( na rondach też pewnie coś`wam skapnie, a nam będzie sie lepiej żyło, pomyślcie o mieszkańcach przynajmniej przed wyborami),
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kierowcabombowca(2006-04-11)
 • oni tylko takich udaja wogole nasze drogi nie sa budowane jak trzeba proces budowy drogi to zenada tak jak jest na owodnicy elblaskiej zobaczymy ile wytrzyma ta droga oni tylko piasek woza i sypia nic wiecej to jak taka droga moze byc na pare lat jak jezdza po niej tiry po 20 ton a co do dziur to polska jedna wielka dziura hi:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mojojojojo(2006-04-12)
 • Ulice w mieście modernizują chyba tylko po to, żeby różni pogięci dyskutanci mogli się pluć na portelu!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  lewicki(2006-04-12)
 • Zlikwidować światła, żeby kierowcybombowców mogli jeździć jak wariaci! A piesi żeby przejść na drugą stronę ulicy będą fruwać!
 • ronda się buduje w cywilizowanym świecie!!!! ronda, a nie światła czy to dociera.....Kwidzyn to doskonały przykład jak się likwiduje korki..., gdyby tam był taki "światłowy" jak w Elblagu to miasto byłoby nie do przejechania, a dodatkowo gdzie jest "zielona fala" przy głównych ulicach, ruszasz z jednych światel tylko po to aby zaraz zatrzymac się na kolejnych, to kompletny brak profesionalizmu, kto za to bierze pieniądze, zmienić firmę bo to tak dalej być nie może, zakorkowali miasto na anem i dalej chca te światła budować!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kierowcabombowca(2006-04-12)
 • niech sie zajma ul.Legionów, mickiewicza itd. gdy zrobia swiatla na ogolnej to na zawade chyba z 10 minut bedzie sie jechac, a teraz leci sie w 3 minuty. bede tylko wieksze korki dzieki tym swiatlom
Reklama