UWAGA!

Wiosną szukaj czegoś wyjątkowego!

 Wiosną szukaj czegoś wyjątkowego!

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, zaczyna pachnieć i nabierać kolorów. To również doskonały moment na to, żeby upiększyć swoje życie i poszukać czegoś wyjątkowego, dla bliskich albo dla siebie. Salon Jubilerski Agat czuje klimat tej pory roku i ma dla swoich klientów świetne promocje!

Do wyboru, do koloru
       Salon Jubilerski Agat ma dla swoim klientów ogromny wybór kolczyków, naszyjników, łańcuszków, ze srebra i złota. Są również celebrytki, czyli łańcuszki z zawieszkami, a także piękna ceramika. Wszystko to ma w sobie fantazję, elegancję, ale i charakter, z mocą kolorów i wzorów. Tu każdy znajdzie coś dla siebie! Do grona tych atrakcji dołączają również świetne promocje. Salon Jubilerski Agat daje również do 20 proc. rabatu na brylanty. Natomiast złoto i srebro 50 proc. taniej, a łańcuszki, złote i srebrne, tańsze o 20 proc. !
      
      
Prezent, który będzie się podobał
       Elegancki zegarek to nie tylko miernik czasu, ale i ozdoba oraz przemiot, który towarzyszy nam cały czas. Dobrze dobrany może stać się doskonałym prezentem, ważne jednak, by był jak najlepsze jakości. Salon Agat swoim klientom oferuje takie marki jak Casio, Timex, Skagen, Adriatica czy Pierre Ricaud, od niedawna ma również takie marki jak Fossil i Doxa - teraz do 20 proc. taniej!

 


       Najpiękniejszy symbol obietnicy
       Salon Jubilerski Agat stawia na wybór wzorów, szeroką gamę kamieni naturalnych, a zwłaszcza diamentów. Każda obrączka z kamieniem naturalnym ma certyfikat od gemmologa, czyli eksperta w dziedzinie kamieni szlachetnych. Do tradycyjnych obrączek istnieje możliwość wstawienia dwóch gratisowych brylantów, a także bezpłatnego grawerowania. Salon ma w swojej ofercie również dożywotnią gwarancję na obrączki. Ceny zaczynają się od 300 zł za parę.
      
       Warto mieć kartę
       Dla naszych klientów mamy również kartę, na której rejestrowany jest zakup, dzięki temu sprzedawca wie, jakie są dane producenta, ceny czy daty zakupu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu paragon staje się niepotrzebny w przypadku reklamacji. Karta ta uprawnia do stałego rabatu, a jego wartość rośnie wprost proporcjonalnie do kwoty, na jaką klient dokonał zakupów. Najbardziej wierni klienci sięgają już poziomu ponad 20 proc. rabatu.
      
       Sprzedaj jak najlepiej
       W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra stosujemy korzystny kurs skupu, oferując klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar. I chociaż mamy stałą promocję do 30 proc., istnieje możliwość negocjacji ceny.
      
       Zapraszamy na stronę www.jubiler-elblag.pl.
      

--- Reklama ---
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie