UWAGA!

Wiosna w pełni

Nareszcie! Fala żywych, bardzo intensywnych i ciepłych kolorów zalewa równomiernie wszystkie przydomowe ogródki, miejskie skwerki, parki oraz cały przepiękny krajobraz otaczający nasze miasto. Powietrze z każdym dniem jest coraz świeższe, cieplejsze, a każdy następny dzień staje się dłuższy od poprzedniego. To doskonała okazja, aby wykorzystać przyrodniczą inspirację i wprowadzić odrobinę tej wyjątkowej wiosennej świeżości do codziennego życia.

Jeśli zamierzasz zrobić remont, wymienić dotychczasowe wyposażenie mieszkania lub planujesz dokupienie wymarzonego dodatku to doskonały moment, aby odwiedzić nasz salon meblowy – E-sypialnie.
      
       Sugerując się piękną wiosenną kolorystyką pragniemy przybliżyć najważniejsze warianty, jakie jesteśmy w stanie zaproponować Państwu przy wyborze wybawień naszych mebli. Oferujemy bardzo szeroką paletę wybawień, więc na pewno znajdą Państwo coś dla siebie. Kolorystyka naszych mebli zaczyna się od naturalnych kolorów drewna, poprzez jego coraz to ciemniejsze warianty kończąc na bardzo ciemnych brązach. Posiadamy przeróżne niestandardowe odcienie barw żółtych, pomarańczowych, czerwonych, niebieskich, i zielonych, jak również cieszących się coraz większą popularnością, wybawień całkowicie czarnych lub białych oraz typu Wenge. Zobacz produkty.
      

 


       Każda z pojedynczych próbek danego koloru może być o kilka tonów jaśniejsza bądź ciemniejsza. Co więcej, jesteśmy otwarci również na takie propozycje kolorystyczne, których nie ma jeszcze w naszej ofercie. Wszystkie nasze wybarwienia oferujemy zarówno w matowych wersjach, delikatnych i stylowych, jak również w bardziej wyrazistych i intensywnych wariantach charakteryzujących się dużym połyskiem.
      
       Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego salonu E-sypialnie, który znajduję się teraz w nowym miejscu przy ul. Bałuckiego 18 B.

W związku z nową lokalizacją przygotowaliśmy również specjalną ofertę promocyjną.
      
       - Zniżka na szafy, biblioteczki, regały i witryny - 3 %
       - Zniżka na toaletki i biurka - 5 %
       - Zniżka na komody, szafki nocne i szafki RTV - 6 %
       - Zniżka na łóżka - 8 %
       - Zniżka specjalna na całe zestawy mebli, których wartość (uwzględniając powyższe obniżki) przekroczy 3000 zł dodatkowe 10% !!!
       - Specjalny, dodatkowy rabat na meble dla pierwszych trzech klientów - dodatkowe 10% !!!

      

      
Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.piomar.net. Wszelkie informacje uzyskają Państwo pod numerem (55) 642-14-14 oraz pod numerem komórkowym 508-326-906. Salon E-sypialnie otwarty jest od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00 oraz w sobotę w godz. 10.00-14.00.
      
       W aktualnej ofercie posiadamy 3 podstawowe kolekcje:
       1. STILO - meble o charakterystycznym nowoczesnym wzornictwie,
       2. WENUS - nawiązujące do mebli tradycyjnych z ozdobnymi wstawkami rattanowymi,
       3. TRADYCYJNE SOSNOWE.
      
       Salon E-sypialnie jest sklepem firmowym elbląskiego producenta mebli z bezsęcznego, litego drewna, Przedsiębiorstwa PIOMAR.
      
 
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

To się czyta

To się komentuje

FotoreportEl

Gdzie ten księżyc... Zostań fotoreportElem Gdzie ten księżyc... (fot. MAJFoto)