UWAGA!

Wizyta u Lecha Wałęsy

 
Elbląg, Wizyta u Lecha Wałęsy
fot. nadesłana

Dzisiaj, 16 stycznia, Lech Wałęsa przyjął w swoim biurze na gdańskiej Starówce wicestarostę Macieja Romanowskiego. Spotkanie było związane z Polsko-Niemieckim Kongresem Komunalnym, który odbył się w Elblągu w połowie października 2012 r.

Lech Wałęsa przyjął zaproszenie na Kongres, jednak z powodu wyjazdu za granicę nie mógł wziąć w nim udziału. Mimo to wspierał organizatorów tego przedsięwzięcia, a do jego uczestników przesłał osobisty list.
       Wicestarosta Romanowski podziękował Lechowi Wałęsie za okazane wsparcie i przekazał pamiątkowe wydawnictwa pokongresowe oraz okolicznościowy grawer od organizatorów. Do podziękowań dołączył się obecny na spotkaniu przewodniczący Rady Miejskiej Elbląga Jerzy Wcisła, który był współorganizatorem Kongresu.
       Spotkanie upłynęło w bardzo serdecznej atmosferze – Lech Wałęsa zapewnił o swej sympatii dla Elbląga i jego mieszkańców. Obiecał w przyszłości wspierać wszystkie ważniejsze inicjatywy naszego regionu, o ile wiek i zdrowie starszemu panu na to pozwolą, jak dodał żartobliwie.
      
Marek Murdzia, rzecznik prasowy starosty elbląskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Panie Leszku proszę wesprzeć nasz powrót do pomorza, bo trzcinno bagienne województwo nas zniszczy. A temu usmiechniętemu panu niech Pan podziekuję bo on nas nie popiera
 • A co dotychczas zrobił dla Elbląga, bo najwyraźniej przeoczyłem?
 • Poprzedniu jezeli pytasz co zrobił Wałęsa dla Elbląga to ci odpowiem. Zrobił to co zrobił dla całej Polski i a nawet dla Europy. Według mnie bardzo dużo. Odsyłam do ksiązek, jezeli nie pamiętasz
 • Szczególnie do książki "'SB a Wałęsa.
 • Panie Pżewodniczący, czy mam żyć w przekonaniu, że jestem Pan zupełnym ignorantem sztuki dyplomacji i czegoś tam co nazywane jest zasady" Savoir vivre"? BRĄZOWY????!!!!! Jednorzędowy? Na trzy guziczki? Kto Pana ubrał? Błąd w nazwie jest celowy i adekwatny do sytuacji ale czy nie powiniem być także do osoby w myśł powiedzenia ". .. jaki Pan, taki. .. " TO jest dramat! Zupełna ignoracja i impertynencja! Acha, przepraszam no chyba, że przy Panu Wałęsie i Panu Romanowskim. No to nic nie szkodzi! Oby tak dalej! Tylko mam prośbę, proszę mnie NIE REPEZENTOWAĆ I NIE MÓWIĆ W IMIENIU WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW ELBLĄGA! Czyżby cenzura na portelu? Czy środowiskowy na obiedzie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pawlak(2013-01-16)
 • osiągnięcia doktora wałęsy faktycznie olbrzymie min. wykończenie polskiego przemysłu rolnictwa bieda większości społeczeństwa nieprawdopodobna arogancja. nie trzeba czytać książek wystarczy spytać stoczniowców górników pracowników po dawnych p. g. r. i wielu innych. jedynie co mu wychodzi to organizacja przyjęć na 600 osób gdzie robotnika tam nie uświadczysz. zawiodłem się na panu. nie chcem ale muszem to napisać. pana słowa do ludzi. .. .pałować was trzeba. szkoda że tylu się na panu zawiodło.
Reklama