UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • zakaz to zakaz a nie tłumaczenie głupie JA nie wiedziałem 30 tyś kary i koniec tematu kasa z mandatów na maseczki dla służby zdrowia be żadnych widełek 300 czy 500 od razu 30 tyś za nieuzasadnione wyjście z domu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    39
    jarekzjaku(2020-04-06)
  • @jarekzjaku - Jaki zakaz ? Zakaz wychodzenia z domu ? Gdzie to napisano ? Maszyna do robienia kasy. Plaży stopą nie dotknęli. Lasu i wydm nie zobaczyli. Ci co dostali mandaty na myjni samochodowej w Olszynie też bandyci wyjęci spod prawa. A tumany codziennie odwiedzające sklepy po mini zakupy to święte krowy. No ale jak jesteś myśliwym to sobie hasasz po lasach i kniejach.
  • pieprzysz głupoty zadaj sobie pytanie musisz czy możesz bałwanie
  • Chcą pokazać drakońskie prawo niech dadzą złamać prawo. Dojechać na tę plażę. Skwer. Lasek. Bo jeśli taki jesteś za mądralo. .. to tylko patrz jak jutro dostaniesz 500zł mandatu za to że podjechałeś do okienka jedzenie na wynos. Bo przecież oni wiedzą, że masz coś w lodówce. Albo za to, że paliwo lejesz chociaż 1/5 w zbiorniku posiadasz.
  • Mam nadzieje ze ty już nigdy z domu nie wyjdziesz i nie będziesz głupotą zarażał
Reklama