UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • biegłe poruszanie się w przepisach samorządowych to nie to samo co biegi z gołą klatą po lesie, z całym szacunkiem, ale Pan radny nie jest w tej materii autorytetem czy osobą z dużym doświadczeniem, łatwo się wszystko komentuje, gorzej pozyskuje pieniądze na taki cel, kasa z nieba nie spada, jest wiele procedur i wymogów, a w tym przypadku Wróbel jak go zwiecie jest zdecydowanie lepszy i bardziej doświadczony, nie słyszałam aby standardem było zbieranie opinii mieszkańców na temat jaki ma być basen? Ważne, że ten basen będzie. Myślę, że są firmy, które się w tym specjalizują i przygotowują projekt w ramach możliwości terenu jak i budżetu, a nie w ramach komu co się podoba,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    34
    ellix(2022-01-21)
  • RobertKoliński @ellix - Po tym komentarzu to już wiem na 100%, że @ellix na bank nie ma bladego pojęcia, o czym w tej kwestii pisze; Zaś o DEMOKRACJI i KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH, to już ani @ellix, ani tym bardziej w ratuszu nie słyszeli. A poza tym uważam, że ta ratuszowa lib-Kartagina POwinna zostać zburzona i rozpędzona na cztery wiatry. #KoniecEryDziadocenu! Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    RobertKoliński(2022-01-21)
Reklama