UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Orędowniczka i wielokrotna współuczestniczka lokalnych układów (zwłaszcza na styku publicznego, prywatnego i kościelnego), firmowanych głównie przez PO-PiS-PSL i lokalną kurię, mówi dziś o "rozwalaniu lokalnych układów" - całe szczęście, że nie przywdziałem jeszcze odświętnej zbroi, bo bym nie zdążył;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    13
    RobertKoliński(2019-06-27)
  • Panie Robercie, a jak Pan myśli czy ajatollah Ali Chamenei, Mohammad Ali Dżafari i Hosejn Salami okażą się mądrzejsi od ajatollaha Ruhollaha Musawiego Chomeiniego i nie będzie wojny z Iranem?
  • RobertKoliński @Zen - Czy wojny z Iranem nie będzie, tego nie wiem, iż nie jestem niestety wróżką - tu kwestia leży w woli władców imperium jankeskiego (oraz ich izraelskich wspólników w zbrodni), którzy do wojny z tym krajem ewidentnie prą. Wierzę natomiast w mądrość i opór wobec tej ewidentnej agresji na suwerenne państwo społeczności międzynarodowej, która jest działaniom Waszyngtonu i Tel-Avivu zdecydowanie przeciwna, i solidarne poparcie międzynarodowe dla Teheranu, który tej zbrodniczej napaści próbuje wszelkimi sposobami uniknąć. Pażywiom-uwidim, jak mawiają zauralscy górale;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    RobertKoliński(2019-06-27)
  • @RobertKoliński - chyba wróżbitą. ..
  • @RobertKoliński - To było mocne ale znów przyznaje Panu rację, masz Pan j. .. ja.
Reklama