UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Woda powoli opada

Sytuacja powodziowa na Żuławach Elbląskich zaczyna się stabilizować. Opada poziom lokalnych rzek. Nieznaczny przyrost stanu wody zanotowano na jeziorze Drużno.

Według raportu Wojewódzkiego Komitetu Przeciwpowodziowego poziom rzeki Elbląg w mieście zaczyna opadać. Na godz. 7 rano wyniósł 577 cm. Oznacza to dwucentymetrowy spadek w ciągu czterech godzin. Opadają także wody Kumieli.
     Również w okolicach Elbląga sytuacja się poprawia. Nieznaczny spadek zanotowały służby na Zalewie Wiślanym w okolicach Batorowa. Rosną za to odczyty w niektórych miejscowościach leżących nad jeziorem Drużno: w Węzinie i Komorowie Żuławskim o jeden cm, Gronowie Górnym – o 5.
     Sytuacja stabilizuje się w gm. Markusy oraz w gm. Rychliki - tu woda również powoli opada.
     Melioranci zakończyli prace nad zabezpieczeniem miejscowości Nowe Dolno przed podtopieniem.
     Nadal obowiązuje alarm powodziowy w gminach Elbląg, Rychliki i Markusy oraz pogotowie przeciwpowodziowe w Gronowie Elbląskim oraz mieście Elblągu.
     - Noc upłynęła na Żuławach spokojnie, nie odnotowaliśmy żadnych incydentów - usłyszeliśmy w WKP.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama