UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wojskowa uroczystość na Starym Rynku

 
Elbląg, Żołnierskie powitanie odbędzie się 3 lipca na Starym Mieście w Elblągu
Żołnierskie powitanie odbędzie się 3 lipca na Starym Mieście w Elblągu (fot. MS, arch portEl)

W poniedziałek, 3 lipca, na Starym Mieście w Elblągu odbędzie się uroczystość powitanie żołnierzy Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny Wschód. Zbiórka o godz. 15 na placu przed Ratuszem Staromiejskim. W uroczystości wezmą udział przedstawiciele władz państwowych, korpusu dyplomatycznego, władz samorządowych i administracyjnych.

Ubiegłoroczny Szczyt NATO w Warszawie zakończył się podjęciem decyzji, które mają znaczenie historyczne i są przełomowe dla historii Polski. Zdecydowano na nim m. in. o realnym wzmocnieniu bezpieczeństwa wschodniej flanki NATO poprzez rozmieszczenie na jej obszarze pododdziałów sojuszniczych.
       W ramach wzmocnionej Wysuniętej Obecności NATO, potwierdzając kluczową rolę Polski w systemie bezpieczeństwa wschodniej flanki NATO, w Elblągu formowane jest Dowództwo Wielonarodowej Dywizji Północny Wschód, które koordynować będzie pracę wszystkich czterech batalionowych grup bojowych NATO stacjonujących w Polsce oraz na Litwie, Łotwie i w Estonii.
       Wzmocniona Wysunięta Obecność będzie częścią sojuszniczego sytemu reagowania na zagrożenia, którego zasadniczym elementem są Siły Odpowiedzi NATO.
       Powitanie żołnierzy odbędzie się w poniedziałek, 3 lipca. W związku z planowaną uroczystością będą utrudnienia w ruchu.
      
opr. A na podst. inf. nadesłanej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama