UWAGA!

WORD po remoncie

W poniedziałek 15 października odbędzie się uroczyste otwarcie zmodernizowanego obiektu Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Skrzydlatej.

Stary budynek, wybudowany w latach 1976-1977, nie pasował do poziomu obecnych wymagań. Zastosowane w nim rozwiązania architektonicznie oraz inne pierwotne przeznaczenie obiektu sprawiły, że warunki, w jakich klienci WORD oczekiwali na egzamin lub zapisanie się na egzamin nie wytrzymały próby czasu.
     - Kolejki, brak miejsc siedzących, złe warunki sanitarne powodowały nienajlepszą ocenę ośrodka - mówi Zbigniew Lichuszewski, zastępca dyrektora WORD w Elblągu. -W nowym, zmodernizowanym w ciągu 10 miesięcy, obiekcie wygospodarowano przede wszystkim powierzchnie służące do obsługi osób egzaminowanych.
     Do dyspozycji przyszłych kierowców oddano klimatyzowane pomieszczenia, oddzielnie dla osób oczekujących na egzamin i dla osób zdających egzamin. Co istotne dla przyszłych kierowców, nowe rozwiązania architektoniczne oznaczają nie tylko lepsze warunki zdawania egzaminu, ale też krótsze kolejki.
     Utworzono Psychologiczno-Medyczne Centrum Badań kierowców, w którym każdy kierowca może wykonać kompletne badania.
     Obecnie w WORD w Elblągu znajdują się wszystkie określone przepisami pomieszczenia, które spełniają standardy europejskie.
     Na poniedziałkową uroczystość zostały zaproszone władze wojewódzkie oraz miejskie. Wstęgę przetną: marszałek województwa warmińsko - mazurskiego, prezydent Elbląga oraz starosta elbląski.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • jak myslicie za kogo pieniadze ten remont?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kursantka(2007-10-12)
 • Za moje 2 oblane egzaminy jak na razie ;D behehe
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mycha:D(2007-10-12)
 • Za taka kase jaka oni trzepia za oblane egzaminy tam powinien powstac WTC!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  klient_WORD(2007-10-12)
 • Dwa oblane to i tak szczęście chyba miałeś za trzecim razem znajomego egzaminatora.Cztery poprawki to standard.Kiedyś bywało że 2-3 osoby oblewały z kursu,dzisiaj 1-2 zdają.Kiedy wezmą Word i egzaminatorów pod lupę?Ile jeszcze będą okradali kursantów?Idą wybory,politycy do dzieła.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kulawy i połamany(2007-10-12)
 • to teraz juz wiemy po co te oblewanie kursantow
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kursantka(2007-10-12)
 • Niech Pan dyrektor wytłumaczy, czemu są trzy stanowiska obsługi zapisów na egzaminy, które najczęściej obsługuje jedna pani, żeby się zapisać się na egzamin trzeba odsiedzieć ok godziny !!! Tylko czekać na listy kolejkowe, jak za starych czasów. Jeżeli nie umieją zapewnić dobrej obsługi tego co mają, to i remonty nie pomogą.
 • pan dyrektor jest od brania lapowek i pieniedzy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kursantka(2007-10-12)
 • Co to jest 3 lub 4 znam goscia co po zabraniu prawka za punkty podchodzil 11 razy to jest cos buhahahahahaha Dyrektor robi kasiutke jak nic.....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  byly co zdal !!!(2007-10-12)
 • Ja oblałam trzy razy i narazie dałam sobie spokój ,tak mnie zniechęcili sk....
 • gamonie jesteście, można spokojnie zdać za pierwszym razem, tyle że: 1. trzeba być po dobrej szkole 2. trzeba coś reprezentować w kwestii umiejętności (a nie objeżdżać rondo na Rawskiej pod prąd na przykład)
 • j gamoniem to ty jesteś a kierowca z ciebie jak z d..y trąba,po kilkunastu godzinach jazdy z instruktorem.To że oblewają to nie jest tylko wina nieumiejętności kursantów.No ale co tu tłumaczyć głupkowi.
 • W - interesujące, ale całe szczęście damskie się nie liczy. 4 kategorie i wszystkie za pierwszym razem, jakoś nie spotkałem groźnego, zepsutego egzaminatora, który tylko chce mnie oblać, a za każdym razem był inny. Więc się nie wychylaj, bo Ci noska utrą.
Reklama