UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Swiatelko do nieba totalny dramat. Wy wielkie panusie w futrach przejmujecie sie pieskami a macie gdzies swoje dzieci ktore caly dzien czekaly na fajerwerki. Dosyc hipokryzji, doscyc nagonki na petardy. Raz na rok przez 10 minut nikomu nie zaszkodzilo a na pewno nie psom. Moze zajmijcie sie psami w domach, ktore przez 10 godzin sa dzien dzien same jak ich wlasciciele sa w pracy a nie robicie nagonke na fajerwerki. Stop obludzie. Torebki ze skory, buty z krokodyla, futra z norek ale petardy 10 minut raz na rok wielka zbrodnia. Zenada na maxa
  • To przynajmniej wiemy jaka niespodzianka nas czeka na dni Elbląga
  • Moje dzieci nie czekały na fajerwerki, kwestowały do samego końca. Jak trzeba mieć nasra. .. w głowie żeby myśleć że tu chodzi o fajerwerki. Ale nie martwcie się na dniach wypłacą 500+ i będziecie mogli sobie kupić i postrzelać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    7
    Lewak.(2020-01-13)
  • Popieram! Jestem właścicielką pieska i zawsze na pokazie fajerwerków jestem z nim w domu. Poświęcam się bo to mój pies, więc dlaczego miałabym pozbawić atrakcji innych?!
  • @Lewak. - Jak masz dzieci to znaczy że też jesteś beneficjentem 500+ więc ironia jest zbędnym akcentem tego komentarza. Wszyscy i tak na wyścigi lecą po ta kasę bez względu na to jaka opcję polityczną popierają. To taki rodzaj hipokryzji.
  • Brawo hipokryzja w Polsce nie ma końca! Kocham pieski,kotki i inne futrzaki ale nie popadajmy w paranoję że czlowiek nie może mieć chociaż 10 min frajdy w tym szarym świecie bo zwierzątka są ważniejsze! Znoszę przez cały rok wyjace i szczekające po kilka godzin pieski siedzace same w domu wieć myślę ze kilka minut w roku zwierzaki wytrzymają trochę hałasu!
Reklama