UWAGA!

Wraca letni rozkład miejskiej komunikacji

 Elbląg, Wraca letni rozkład miejskiej komunikacji
(fot. Anna Dembińska, archiwum portEl.pl)

ZKM w Elblągu informuje, że w związku z rozpoczęciem okresu letniego wprowadzone zostaną zmiany w rozkładach jazdy niektórych linii. 

Od 27 czerwca (sobota) zmienią się rozkłady jazdy na linii nr 8, 15, 17, 22;, a od 1 lipca  (środa) - na linii nr 7, 14, 19 Jednocześnie informujemy, że od 1 lipca 2020 zawieszone do odwołania zostanie funkcjonowanie linii nr 18. Przypominamy również, że funkcjonowanie linii nr 5  pozostaje również zawieszone na okres letni. Zmienione rozkłady jazdy dostępne są na stronie www.zkm.elblag.com.pl.

Informacje na temat wprowadzanych zmian i rozkładów jazdy można uzyskać pod numerem 55 235 55 00 oraz w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Czerwonego Krzyża 2 (tel: 55 239 37 92). Rozkłady jazdy na przystankach będą umieszczane w dniach od 25 do 26 lipca (linie nr 8, 15, 17,22) oraz w dniach od 29 do 30 lipca (linie nr 7, 14, 19).

Pasażerów  prosimy o stosowanie się do przepisów i zaleceń związanych ze stanem epidemii - w szczególności dotyczy to obowiązku zakrywania ust i nosa.

 

Michał Górecki, ZKM w Elblagu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama