UWAGA!

Wspólne kolędowanie

We wtorek, 22 grudnia uczniowie Szkoły Języków Obcych Regent wraz nauczycielami, postanowili sprawić niespodziankę dzieciom i młodzieży ze Świetlicy Socjoterapeutycznej KARAN w Elblągu.

Słuchacze Regenta wraz z nauczycielami kolędowali w języku angielskim. W koncercie brali udział słuchacze grup: CE II, CE II A, TP I i TP I A pod kierownictwem nauczycieli: Evy Novak, Magdaleny Filipek, Łukasza Witowskiego oraz Rogera Messera.
       Nauczyciele przygotowali piękne stroje aniołów, śnieżynek, reniferów, pasterzy, nie zabrakło również Świętego Mikołaja. Dzieci ze Szkoły Regent zaśpiewały następujące kolędy: „Do you hear what I hear?”, „Rudolf, the Red-Nosed Reindeer”, „Jingle Bell Rock” oraz „Santa Clause Is Coming To Town”. Następnie odbyło się wręczenie paczek ze słodyczami, książkami, zeszytami, filmami, pomocami szkolnymi oraz upominkami.

 


       Paczki przygotowane były dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 17 lat z elbląskich rodzin wielodzietnych, będących w trudnej sytuacji materialnej. Są to podopieczni świetlicy otoczeni opieką psychologiczną, pedagogiczną oraz wsparciem socjalnym.
       Spotkanie upłynęło w atmosferze pełnej ciepła i radości. Dzieci były szczęśliwe w związku z przygotowaną dla nich niespodzianką. Pracownicy świetlicy podziękowali za wspólne kolędowanie oraz podarowane paczki.
       Szkoła Regent pragnie serdecznie podziękować za pomoc w przygotowanym projekcie oraz wsparcie rzeczowe i materialne firmom: PKO B.P, Grupa Żywiec S.A., ELBLĄGDIS – E.LECLERC, Carrefour oraz OPTIMA. Dzięki Państwa pomocy Słuchacze Regenta mogli sprawić radość dzieciom i młodzieży z naszego miasta.
      


       Życzymy wszystkim wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku - zespół lektorów oraz pracownicy NJO Regent.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • co to wogole ma byc za info? kogo to interesuje?
 • jak to kogo? Szkoła się lansuje, bo idzie im ostatnio niezbyt, więc trzeba popracować medialnie nad wizerunkiem, co oczywiście i tak nie zmieni faktu, że niektórzy lektorzy nie przykładają się do pracy. Wesołych Świąt.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  regent_christmas(2009-12-25)
 • to niech sie w inny sposob lansuja - niech wywiesza sobie reklame przed szkola albo niech ida w miasto sie reklamowac bo tego typu informacje na portelu to kompletna chała i gniot pseudo-dziennikarski. Nieche sie ktos zastanowi czy wogole cos takiego warto publikowac? Moze napiszcie ze byla tez wigila na złomowisku i chlopkaki obrócili kilka 'basów' i 'krowe' a na zagryche mieli pielogi mrozone z carrefoura. Przy okazji tez pokolędowali.
 • Nie ma to jak pijarowski tekst wielbiący szkołę językową. Kondolencje dla piszącego.
 • Pytanie do redakcji. .. Ile trzeba zaplacic zeby sobie taka reklame w was zamówic? Tez bym chcial sie zareklamowac. .. .
 • Jakie miasto, jacy ludzie takie informacje. Zmieńcie to jeden z drugim a nie biadolicie.
 • jakie miasto taki 'portel'. .. .
 • regent, yuk, yuk, yuk,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  me myself and I(2009-12-27)