UWAGA!

Wszyscy zarejestrowani

 Elbląg, Wszyscy zarejestrowani
fot. Anna Dembińska

Pół godziny temu komisarz wyborczy w Elblągu sędzia Krzysztof Nowaczyński podpisał ostatnie dokumenty, rejestrując wszystkie dwanaście komitetów wyborczych, które chcą wziąć udział w wyborach do Rady Miejskiej w Elblągu 23 czerwca.

Przypomnijmy, swoje komitety wyborcze zarejestrowały: Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość, Ruch Palikota Elbląg +, Solidarna Polska i Sojusz Lewicy Demokratycznej. Siedem niepartyjnych komitetów wyborczych to: Wolny Elbląg, Elbląski Komitet Obywatelski, Naszą partią jest Elbląg, Elbląg to my, Komitet Wyborczy Wyborców Oburzonych i dwa komitety o nieujawnionych jeszcze nazwach.
       Jutro odbędzie się jeszcze losowanie członków Miejskiej Komisji Wyborczej. Komitety zgłosiły łącznie dziesięciu kandydatów, a miejsc w miejskiej komisji jest osiem.
      
      
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Wszystkie komitety "niepartyjne" są tak niepartyjne jak rumak nie jest koniem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Radosna Depresja(2013-05-15)
 • Komitet Wyborczy Wyborców Oburzonych. .. .ale woda z mózgu jak dawna PPPP Polska Partia Przyjaciół Piwa, masakra a nagle się okaże że, to jednak partyjni, bo tak ma byc, jak tu rządzic jak się nie jest w żadnej partii.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ZebMckaine(2013-05-15)
 • Mam nazwę : Nasz Elbląg - NE - Jak numer rejestracyjny samochodu naszego miasta. Wszyscy posiadacze samochodów go mają.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Janusz Koz.....(2013-05-15)
 • a tu można się wpisywać bez przeszkód redakcja nie prowadzi cenzury.
 • a na pewno jest "bezpartyjny" www.Wróblewski!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bezpartyjny(2013-05-15)
 • Wiadomo, że Wróblewski to człowiek Słoniny a Słónina znowu dziś zasila szeregi SLD. Czy Słonina uregulował zaległe składki na rzecz partii? Jestem członkiem partii SLD, po co ta komedia ze startowaniem jako bezpartyjny kWW?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  członek(2013-05-15)
 • Niby w imię demokracji syn sprzeda ojca. Historia się powtarza, ale czy ta demokracja potrzebna naszemu miastu?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  demokrata(2013-05-15)
 • Ludzie, ktoś musi rządzić. Nie ma szans, by wybrać anioły, bo ich po prostu wśród żyjących nie ma. Apel do mediów - prezentujcie rzetelnie kandydatów, zadawajcie im niewygodne pytania. A my przestańmy obrzucać błotem, bo w końcu wszyscy sensowni kandydaci uciekną z list. I kogo wybierzemy?
 • Do Ergo - po co te pytania? Ktoś musi rządzić i co dalej ? Ktoś napisał potop po 1,5 roku i o to chodzi? PO to odwołaliśmy Prezydenta i radę, aby powiedzieć "obojętnie kto"? Nic dobrego takie pierdoły w wyk0nananiu mieszkańców nie wróżą. PO wróć!!Wróć Grzegorzu Nowaczyk, połóż kres tym komediantom politycznym z komitetów niby wyborczych i niby w większości nazywających się "niepolitycznych"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  miewszkaniec(2013-05-15)
 • Ktoś musi rządzić? Proponuję, aby rządził mój pies, wabi się też" Prezydent"Ludzie przejrzyjcie na oczy, kto nam robi wodę z mózgu? Odwołaliśmy PO, tzn pora na Penkalskich, Wróblewskich i innych oszołomów "niby" bezpartyjnych uzdrowicieli?. Mieszkańcy Elbląga, po referendum, wszyscy głosujący doprowadziliście do upadku naszego Miasta!!~! Dlatego zgaście światło!? / na marginesie sam głosowałem za odwołaniem Nowaczyka a teraz p[luję sobie w brodę/. Wyborcy, dajcie szansę Oburzonym, Wróblom i innym, ale głosujcie na PiS!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ja- świadomy wyborbca(2013-05-15)
 • ha, ha, ha, odwołali Grzesia nie mają recepty na co dalej!!!Demokracja dziadzieje, konceptu z komitetów wyboączycvh brak, odwołani i co dalej, rok minie szybko, /prezydent nowo wybrany/ nie zdąży zabłysnąć, zgaśmy światło w Elblągu. A może postawmy na innego kandydata - cały czas jestem pod wrażeniem/ o ironio/ słynnej felietonistki Rozalii Grynis. Słynnej przez media, pogrążonej przez ówczesne PO rządzące a konklretnie W. Strzelca ,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  felieton Strzelca(2013-05-15)
 • Przeglądając listy, ,nieszczęść, ,tylko Pan Wróblewski ma pojęcie o kierowaniu miastem. Reszta to chciejcy na stołki. No i zobaczymy czy mieszkańcy Elbląga zmądrzeli, czy mogą nimi manipulować wszelkie koty :od tłustych, chudych, głupich po pali. .. .. koty. O mądrości nie omijaj Elbląga!
Reklama