UWAGA!

Wszystko w jednym

W ciągu roku elbląski Urząd Miejski planuje uruchomienie Centrum Obsługi Kierowców, gdzie elblążanie mogliby załatwić wszystkie sprawy związane m.in. z rejestracją samochodu, ubezpieczeniem czy badaniem okresowym pojazdu.

Centrum ma zastąpić referat komunikacji Urzędu Miejskiego. Do działania referatu wielu elblążan ma zastrzeżenia. Wystarczy przypomnieć sprawę "numerków". Aby załatwić jakąś sprawę w referacie należało czekać w kolejce już od wczesnych godzin porannych. Niektórzy zjawiali się pod magistratem nawet o piątej rano.
     Planowane Centrum pozwoliłoby elblążanom załatwić wszystkie czynności związane np. z nabyciem nowego auta, a więc rejestrację, ubezpieczenie i badanie samochodu.
     - Trwają rozmowy z PKS-em dotyczące m.in. lokalizacji przyszłego Centrum - mówi rzecznik UM, Artur Zieliński. - Jedną z propozycji jest właśnie elbląski dworzec PKS. Jest tam odpowiednia ilość miejsca, jest też stacja diagnostyczna.
     Według planów władz miasta Centrum ma powstać w ciągu roku.
     - Chcemy je powołać jak najszybciej - dodaje Artur Zieliński. - Jeżeli nie zajdą jakieś nieprzewidziane okoliczności może nam się to uda już pod koniec roku.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama