UWAGA!

Wybory w Platformie

Marek Serdyński został szefem zarządu powiatowego Platformy Obywatelskiej w Elblągu. W środę odbyły się lokalne wybory tego ugrupowania.

Po raz pierwszy przewodniczącego wybierali delegaci na zjazd, a nie zarząd partii na Warmii i Mazurach. Marka Serdyńskiego wybrano jednogłośnie. Głosowało na niego czternastu delegatów. Serdyński był dotychczas szefem koła PO w Elblągu. Nowy przewodniczący wskazał też swoich zastępców. Zostali nimi: radny Rady Miejskiej w Elblągu Tadeusz Naguszewski, Witold Strzelec oraz Wojciech Ławrynowicz. Dotychczasowy szef zarządu powiatowego Platformy w Elblągu Paweł Jankowski nie ubiegał się o reelekcję. Pełnił swoją funkcję półtora roku.
     Marek Serdyński chciałby tworzyć struktury partii również w miastach powiatu ziemskiego elbląskiego, m.in. w Tolkmicku, Pasłęku czy Młynarach. Jednak o połączeniu struktur partii obu powiatów: grodzkiego i ziemskiego, musi zdecydować Rada Regionalna PO na Warmii i Mazurach.
J

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Moje gratulacje. Po tym wyborze jest szansa na prowadzenie prawdziwej działalności politycznej przez PO , a nie tylko na szukanie ciepłych posadek lub innych stanowisk (np. radnych wojewódzkich)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Wyborca(2003-10-09)
  • Nie ma czego gratulować. Należy współczuć takiego zastępcy jakTadeusz N. To karierowicz czystej wody!!! Będzie miał z nim kłopoty nowo wybrany szef PO.
Reklama