UWAGA!

Wyjątkowa biżuteria na złote okazje

2012-12-17
07:00
 

Szukasz idealnych obrączek ślubnych? Marzysz o czymś, co nie tylko pięknie błyszczy, ale także podkreśla twój charakter? Odwiedź zatem Salon Jubilerski Agat, który oferuje szeroki wybór obrączek oraz biżuterii na każdą okazję.

Salon Jubilerski Agat znajdujący się w centrum handlowym E. Leclerc przy ul. Żeromskiego 2 to miejsce, które na elbląskim rynku istnieje od czterech lat, choć doświadczenia właścicieli sięgają aż do 1991 roku, kiedy to współtworzyli sklepy zajmujące się branżą jubilerską. Obecnie salon współpracuje z najbardziej wyspecjalizowanymi firmami, szczególny nacisk kładąc na sektor obrączek i pierścionków zaręczynowych.
       Obrączki sprzedawane w Salonie Jubilerskim Agat charakteryzują się bardzo bogatym wzornictwem (około 1000 wzorów), szeroką gamą doboru kamieni naturalnych, w tym szczególnie diamentów. Każda obrączka z naturalnym kamieniem opisana jest certyfikatem przez uprawnionego gemmologa. Istnieje także możliwość wzbogacenia wzoru na życzenie klienta, modyfikując kolorystykę obrączek poprzez zmianę kolorów i wstawienie wybranych przez klienta kamieni. Wszystkie obrączki kupione w salonie są objęte 20 % rabatem. Dodatkowo, w formie gratisu, na życzenie klienta wstawiane są dwa brylanty, bezpłatny jest także grawer. Towar zakupiony w sklepie jest serwisowany nawet po ustaniu dwuletniego okresu gwarancji (zmiana rozmiaru, usuwanie uszkodzeń mechanicznych, ponowne wstawiania kamieni itp.). Ceny obrączek zaczynają się już od około trzystu złotych za parę (z częściową zawartością złota próby 585).
       – Szczególnie korzystne dla klienta jest wykonywanie obrączek z materiału powierzonego. W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra stosujemy wyjątkowo korzystny kurs skupu oferując klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar – mówi Marek Czarnogórski, właściciel sklepu. – Pomimo stałej promocji w wysokości 20% z każdym klientem indywidualnie negocjujemy ostateczną cenę wykonania obrączek. Jeśli klient życzyłby sobie wykonania obrączki czy też każdego innego zadanego wyrobu dokładnie z tego materiału jaki nam powierzył np. z obrączek rodziców czy też dziadków u nas jest to możliwe – wyjaśnia właściciel.
       Salon Jubilerski Agat jako jedyny sklep w Elblągu proponuje klientom dożywotnią gwarancję na obrączki.
       Ponadto każdy klient otrzymuje kartę stałego klienta, na której rejestrowany jest zakup i wszystkie dane dotyczące producenta, ceny czy daty zakupu, dlatego też w przypadku jakichkolwiek reklamacji sklep nie wymaga paragonu. Karta magnetyczna uprawnia do stałych rabatów. Wartości rabatu rosną wprost proporcjonalnie do kwoty, na jaką klient dokonał zakupów. Rabaty rozpoczynają się od 4 procent i z każdym wydanym tysiącem rabat powiększa się o 1 procent. Najwierniejsi klienci sięgają już poziomu kilkunastu procent rabatu.
       Poza serwisem ślubnym salon oferuje szeroką gamę innych wyrobów jubilerskich, zarówno ze złota jak i ze srebra, które zdobione są kamieniami naturalnymi, a szczególnie brylantami. Natomiast wyroby z diamentami sprzedawane są 20% taniej. Funkcjonowanie sklepu na odpowiednio wysokim poziomie w olbrzymiej części ułatwia współpraca z kierownictwem E. Leclerca, a przede wszystkim atrakcyjne promocje.
       Złoto cieszy się rosnącym zainteresowaniem inwestorów niezmiennie od 10 lat. Aktualna globalna sytuacja ekonomiczna zapowiada dalszy wzrost zainteresowania złotem jako bezpieczną alternatywą inwestycyjną. Salon zajmuje się skupem metali szlachetnych złota i srebra, ceny skupu proponowane przez salon są zawsze najwyższe w Elblągu. Dodatkowo w salonie istnieje możliwość wymiany starej biżuterii na nową. Przyjdź i sprawdź szczegóły promocji.
      

 


      

--------------- Reklama -----------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej